V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami” 24-25.11.2021 r.

Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN – Pracownia Badań Strategicznych zaprasza do udziału w konferencji w formule hybrydowej pn. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami”, która odbędzie się w dniach 24-25.11.2021r. w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

Jest to już piąte spotkanie dotyczące tematyki gospodarki o obiegu zamkniętym organizowane przez Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN – Pracownię Badań Strategicznych.
Konferencja realizowana jest w ramach projektu oto-GOZ „Opracowanie systemu wskaźników pomiarowych, umożliwiających ocenę postępu w transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym oraz wpływu gospodarki o obiegu zamkniętym na rozwój społeczno-gospodarczy na poziomie mezoekonomicznym (regionów) i makro-ekonomicznym (gospodarki narodowej) współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w I konkursie programu „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG.
Link do rejestracji:
http://konferencja-pan.pl/rejestracja2021/
Udział w konferencji jest bezpłatny i istnieje możliwość dołączenia do wydarzenia online za pomocą „przycisku” umieszczonego na pierwszej stronie programu konferencji pod nazwą „Link do konferencji online”
 
Źródło: Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN