Warsztat online z zakresu cen transferowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w  praktycznym warsztacie online z zakresu cen transferowych, który odbędzie się 26 czerwca 2024 r. w godzinach od 10.00 do ok .15.00 na platformie clickmeeting.

Nasze szkolenie pozwoli Państwu zapoznać się z regulacjami w zakresie cen transferowych, które w ostatnich latach podlegają dynamicznym modyfikacjom.

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje:

  1. Identyfikacja transakcji i zdarzeń podlegających obowiązkowi dokumentacyjnemu w świetle regulacji ustawowych oraz w praktyce organów podatkowych
  2. Identyfikacja podmiotów powiązanych w świetle regulacji ustawowych oraz w praktyce organów podatkowych
  3. Limity dokumentacyjne transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi
  4. Dokumentacja lokalna (Local File)
  5. Dokumentacja grupowa (Master File)
  6. Obowiązki sprawozdawcze wprowadzone
  1. Ceny transferowe a obowiązki z zakresu raportowania schematów podatkowych MDR.
  2. Nowe obowiązki i zagadnienia 2021 -2024

Szkolenie poprowadzi praktyk, reprezentujący Stowarzyszenie Księgowych/Oddział Legnica  Michał Gabrysiak –  ekspert z zakresu krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego i Partner w Tax Support Center Sp. z o.o. Wieloletni pracownik renomowanych spółek doradztwa podatkowego (BIG 4). Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT, ze szczególnych uwzględnieniem obrotu międzynarodowego. Wieloletni i doświadczony wykładowca i trener wielu renomowanych firm. Autor licznych publikacji publikowanych m.in. w Rzeczpospolitej, pozycjach wydawnictwa Difin, Presscom WoltersKluwer i innych.

Uprzejmie proszę o zapisywanie się na szkolenie do 24 czerwca br. na adres szkolenia@pracodawcy.pl

W celu otrzymania zaświadczenia prosimy o podanie w zgłoszeniu numeru pesel, w przeddzień szkolenia zapisani uczestnicy otrzymają link do udziału oraz materiały. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań, istnieje również opcja przesyłania pytań na nasz adres e-mail przed szkoleniem, do 24 czerwca br.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Barbarą Stelmach: szkolenia@pracodawcy.pl, tel. 693856998