Webinar Business for Ukraine Center pt. „Jednoosobowa działalność gospodarcza: założenie, opodatkowanie, ZUS”

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na webinar pt. „Jednoosobowa działalność gospodarcza: założenie, opodatkowanie, ZUS”, który odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 14:00 w Warszawie (15:00 w Kijowie) na platformie ZOOM.

Aby wziąć udział w webinarze, prosimy o rejestrację za pomocą linku: https://tiny.pl/cwc7r

W trakcie spotkania można będzie zdobyć kompletną wiedzę o prowadzeniu jednoosobowej działalności Gospodarczej (JDG) w Polsce. Ęksperci z Kancelarii Prawnej KAASS, przedstawią kluczowe zagadnienia związane z działalnością JDG na polskim rynku.

Tematyka spotkania:

• Wymagania i procedury związane z zakładaniem Jednoosobowej Działalności Gospodarczej w Polsce jako obywatel Ukrainy.
• Kwestie związane z opodatkowaniem JDG, w tym stawki podatkowe, dostępne ulgi oraz czynniki wpływającę na wysokość podatków.
• Obowiązki wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) oraz korzyści płynące z ubezpieczenia społecznego dla przedsiębiorców. 

Interaktywna część z pytaniami i odpowiedziami, umożliwi uzyskanie porad od specjalistów oraz wyjaśni wszelkie niejasności związane z prowadzeniem jednoosobowej działalności gospodarczej (JDG) w Polsce.

Więcej informacji: https://zpp.net.pl/events/event/webinar-business-for-ukraine-center-dla-przedsiebiorcow-z-ukrainy-pt-jednoosobowa-dzialalnosc-gospodarcza-zalozenie-opodatkowanie-zus/

Organizatorzy: SUP, ZPP, Business for Ukraine Center.
Partnerzy merytoryczni: KAAS, InfoCredit, Diia.Business.

 

Zachęcamy do uczestnictwa!


Źródło: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców