Webinar Deloitte: Tax Tech: Rozliczenia podatkowe nowej generacji – automatyzacja w ujęciu procesowym i technologicznym

 

Szczegóły i Rejestracja

Cykl: Tax Tech – Cyfrowa rEwolucja w podatkach

 Ciągłe zmiany przepisów podatkowych oraz wzrost złożoności procesu obliczania podatków sprawia, że utrzymanie efektywności działów podatkowych i księgowych jest coraz trudniejsze. Rozwiązaniem mogą być prawidłowo wypracowane procesy oraz dostrzeżenie potencjału w wykorzystaniu nowych technologii i automatyzacji.

Deloitte Polska zaprasza na bezpłatne seminarium on-line: Webinar Tax Tech: Rozliczenia podatkowe nowej generacji – automatyzacja w ujęciu procesowym i technologicznym, które odbędzie się 15 lutego 2023 r. w godz. 10:00 – 11:00.

Podczas spotkania eksperci będą rozmawiali o procesach w podatkach, wsparciu technologii i możliwościach automatyzacyjnych dla rozliczeń podatkowych i pracy nowoczesnych działów podatkowych.

W trakcie spotkania omówione zostaną m.in. następujące zagadnienia:

  • Czym jest proces z perspektywy podatków?
  • Dlaczego zarządzanie procesem podatkowym jest ważne?
  • Korzyści z podejścia procesowego w podatkach.
  • Identyfikacja przykładowych procesów podatkowych.
  • Ustrukturyzowany proces, a jego potencjał automatyzacyjny.

Dla Spółek planujących poprawić funkcjonowanie działu podatkowo-księgowego zwiększenie efektywności procesów powinno być celem nadrzędnym. Odpowiednie zaplanowanie pracy działu podatkowo-księgowego ma wpływ na szybkość i prawidłowość realizacji obowiązków podatkowych. Podczas webinaru dokonana zostanie analiza istniejących w spółkach procesów podatkowych, identyfikacji niedoskonałości i nieefektywności. Na powyższe zostanie nałożona perspektywa potencjału automatyzacyjnego oraz możliwości zastosowania dostępnych technologii informatycznych.

Webinar jest skierowany do osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe, a także specjalistów odpowiedzialnych za wdrażanie nowych technologii i rozwój biznesu.

Źródło: Deloitte Polska (Deloitte Touche Tohmatsu Limited)