WRZESIEŃ PEŁEN WYDARZEŃ. Zobacz, co oferujemy.

Za chwilę w szkołach zabrzmi pierwszy dzwonek. My także wracamy do pełnej oferty szkoleniowej. We wrześniu przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych propozycji z różnych dziedzin wspierających rozwój kompetencji. Zachęcamy do udziału.

Szkolenia organizujemy w systemie hybrydowym. Część z nich będzie się odbywać w formie online, a na niektórych spotkamy się na żywo. Zaczynamy już pierwszego września warsztatem skierowanym do osób, które chciałyby poznać możliwości wykorzystania funkcji excela w zakresie pracy z danymi. Ta propozycja spotkała się Waszym ogromnym zainteresowaniem, dlatego mamy aż cztery terminy do wyboru. Wrzesień z nami będzie bardzo interesujący- zapowiada Barbara Stelmach-Baszczyk, manager ds. szkoleń Związku Pracodawców Polska Miedź.

1,15 i 22 września oraz 1 października, godz. 9:00 – 13:00, platforma Zoom

„EXCEL- FORMATOWANIE DANYCH” – POZIOM PODSTAWOWY

Szkolenie poprowadzi Renata Opoka-Wójtowicz z Altkom Akademia

6 września, godz. 8:30  -­ 15:00, Oberża Skarbek Lubin

„ODPORNOŚĆ W SPRZEDAŻY I W ŻYCIU”

Kolejne spotkanie z lubianymi przez Was szkoleniowcami Mattem Domogałą i Małgorzatą Tomasik z firmy MT Consulting.

Warsztat pozwala popatrzeć na temat sprzedaży i efektywność działania managerów oraz właścicieli firm z zupełnie innej perspektywy. Zaprezentowana zostanie niezwykle skuteczna i uniwersalna formuła  „BEE” – zachęca Małgorzata Tomasik.

Uczestnicy dowiedzą się jak:

  • Ochronić siebie i swój zespół przed wypaleniem zawodowym i życiowym poprzez zwiększenie poziomu zaangażowania w pracę, sprzedaż oraz własny rozwój,
  • Szybko radzić sobie z niepowodzeniem w sprzedaży i podchodzić do nowych klientów z entuzjazmem i wysoką energią,
  • Naładować akumulatory pod koniec dnia po to, aby być gotowym i w pełni sił na kolejne wyzwania,
  • Zarządzać energią własną i zespołu, aby osiągać lepsze i trwalsze wyniki w zdrowszy sposób,
  • Zrozumieć i pokonać strach przed odrzuceniem – podstawowy i najsilniejszy rodzaj strachu szczególnie istotny dla sprzedawców, ale także utrudniający większości ludzi codzienne życie,
  • W pełni wykorzystać doświadczenie i umiejętności sprzedażowe, które już posiadają,
  • Wykorzystać najnowszą wiedzę akademicką jako motywację do efektywnej zmiany zachowań w życiu i pracy.

8 września, godz. 9:00 ­- 13:00, platforma ZOOM

„EFEKTYWNE I ATRAKCYJNE WYKORZYSTANIA POWER POINTA”

Warsztat przygotowany przez Altkom Akademia.

10 września, godz. 9:00 -­ 12:00, platforma ZOOM

„PRZECIWDZIAŁANIE PRANIU PIENIĘDZY ORAZ FINANSOWANIA TERRORYZMU Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN WYNIKAJĄCYCH Z V DYREKTYWY AML”

Prowadzący praktycy reprezentują Firmę Lekcje Online Sp. z o.o.

Celem szkolenia jest zaznajomienie z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z praniem pieniędzy tak, żeby pracownicy firmy byli w stanie w praktyce rozpoznać podmioty lub transakcje podejrzane i wiedzieli, jak zachować się
w sytuacji wzbudzającej wątpliwości.

PROGRAM:

  1. Definicja przestępstwa prania pieniędzy i finansowania terroryzmu.
  2. Stosowanie szczególnych środków ograniczających przeciwko osobom, grupom i podmiotom – definicje.
  3. Szczegółowe omówienie i analiza zasad nowej ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, rozporządzeń Parlamentu Europejskiego i Rady oraz IV dyrektywy, a także rekomendacji organizacji FATF, komitetu MONEYVAL, Rady Europy
  4. Obowiązki instytucji obowiązanych, w tym osób wykonujących działalność zawodową w kontekście istniejących przepisów oraz konieczność wprowadzenia lub wdrożenia zmian w istniejących procedurach wewnętrznych, m.in:

a) analiza ryzyka, poziomy, konsekwencje,
b) stosowanie środków bezpieczeństwa finansowego (m.in. identyfikacja klienta i beneficjenta rzeczywistego, uzyskiwanie informacji dotyczących celu i zamierzonego przez klienta charakteru stosunków gospodarczych, monitorowanie stosunków gospodarczych, PEP):

  • podstawowy zakres,
  • środki uproszczone,
  • środki wzmożone.

Związek Pracodawców Polska Miedź jest partnerem wydarzeń organizowanych przez naszych firmy członkowskie. Zapraszamy do udziału.

2 i 3 września 2021 r. we Wrocławiu odbędzie się IV KONGRES FIRM RODZINNYCH.

Główny organizator Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

To jedno z największych w Polsce wydarzeń adresowanych do przedsiębiorców
i sukcesorów firm rodzinnych. Hasło przewodnie tegorocznej edycji „Gotowi na jutro” odnosi się do przemian, jakie zaszły w ostatnim roku oraz nowych wyzwań i perspektyw, które przynosi przyszłość.

Podczas dwudniowego spotkania odbędą się panele dyskusyjne, prezentacje trendów i warsztaty.

Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne. Zachęcamy do zapisów przez formularz: https://kfr.com.pl/?utm_source=facebook.com.

23 września w Krakowie będzie miał miejsce GREEN ENERGY CONGRESS organizowany przez FSWO Sp. z o.o.

To złożone z kilku scen wydarzenie skupiające ekspertów z różnych sektorów oraz przedsiębiorców i start-upy z innowacyjnymi pomysłami.

Na scenie ENERGETYKA posłuchamy prelekcji przedstawicieli między innymi: Lotos Petrobaltic, Polenergia, Polkomtel (Plus), Energetyka Sp. z o.o, Urzędu Regulacji Energetyki, Towarowej Giełdy Energii.

Scena PRZEMYSŁ to wystąpienia reprezentantów z: Hydrogen Poland, Veolia, Ecol-Group, Riktining Group, Instytutu Studiów Energetycznych, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Scena SPOŁECZEŃSTWO, poświęcona zmianom, z jakimi zetknie się każdy z nas, zaprezentuje perspektywy między innymi: Mercedes-Benz Polska, Elzab, Implant Warsaw, WWF Polska, Centrum UNEP/GRID Warszawa.

TOP ECO INNOVATION to przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą pokazać swój pomysł na innowacyjne ekologiczne rozwiązanie w dziedzinie: Produkt, Usługa, Działanie CSR.

Pełna lista scen i prelegentów dostępna jest na stronie:

idz.do/prelegenci-gec-zppm

Wszystkie szczegóły dla uczestników są tutaj: idz.do/dlauczestnikow-gec-zppm.

Zapraszamy!

Wrzesień zakończymy kolejną odsłoną Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0

30 września, godz. 10:00 ­- 15:00, Centrum Konferencyjne Letia Business Center, Legnica

 „ODKRYWAMY TAJEMNICE VR & AR.  JAK TECHNOLOGIE IMMERSYJNE ZMIENIAJĄ BIZNES?”

Patronat Honorowy nad wydarzeniem przyjęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Wirtualna Rzeczywistość (Virtual Reality) i Rozszerzona Rzeczywistość (Augmented Reality) to przykłady technologii immersyjnych zmieniających otaczający nas świat.

Dotąd kojarzyły się często z rozrywką. Jednak to zaledwie ułamek możliwości VR i AR. Technologie te mogą wydatnie wpływać na efektywność działań biznesowych i przemysłowych. Jak? Tego dowiecie się podczas spotkania z cyklu Akademia Rozwoju Przemysłu 4.0.

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, tam znajdziecie więcej informacji o działaniach Związku.