XI Międzynarodowa Konferencja SIM

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w
XI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI SIM,

1 – 3 grudnia 2020, platforma on-line

https://konferencjesim.org/

Czas, w którym się znaleźliśmy pokazuje, że firmy potrzebują wiedzy, skutecznych rozwiązań i eksperckich wskazówek, żeby sprostać sytuacji, którą stworzyła pandemia. Tematyka tegorocznej edycji konferencji Stowarzyszenia Interim Managers, „Od kryzysu do sukcesu. Skuteczne zarządzanie firmą w czasach transformacji” jest odpowiedzią na potrzeby obecnej rzeczywistości.

  • Nieprzewidywalność, nieoczywistość, zmienność – te trzy słowa opisują nasze doświadczenia z ostatnich miesięcy. Zachodzące na „naszych oczach” zmiany wpływają na wzrost zainteresowania zarządzaniem projektowym i programami transformacyjnymi. Firmy jak nigdy wcześniej potrzebują zwinnych rozwiązań. Rola managera ma charakter coraz częściej czasowy, związany z  realizacją określonego projektu. Jednym z najbardziej skutecznych i elastycznych rozwiązań wspierających rozwój firm jest Interim Management.
  • Organizatorzy konferencji tradycyjnie podejdą do tematu poprzez pryzmat wyzwań związanych z trzema obszarami: Firmy, Ludzie, Technologie. Obowiązywać będzie język konkretów: projektów, realizowanych inwestycji, szans oraz zagrożeń. Konferencja jest przygotowana w formule pozwalającej na pozyskanie praktycznej wiedzy i przedyskutowanie rozwiązań z innymi uczestnikami.
  • Konferencja będzie okazją do wysłuchania wiodących prelegentów z kraju i zagranicy, a drugi dzień w całości poświęcony będzie Europejskiemu Rynkowi Interim Managerów

Mamy wielką nadzieję, że wszyscy spotkamy się na konferencji, która tym razem odbędzie się w formule online. W trakcie trzech dni zaprosimy Państwa do udziału w licznych wystąpieniach i warsztatach.
Szczegóły dotyczące programu oraz rejestracji znajdą Państwo na stronie https://konferencjesim.org/
Jako partnerzy konferencji mamy dla Państwa zniżki
Aby otrzymać kod zniżkowy prosimy o kontakt z naszym biurem

Bezpłatna sesja wprowadzającą

Dla osób, które dopiero poznają Interim Management przygotowaliśmy sesję wprowadzającą do tematyki.
Odbędzie się ona 30 listopada 2020, godz. 17:00 – 19:30.

Wśród prelegentów wystąpi Beata Staszków Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź