„Zdalne sterowanie i monitorowanie, Internet rzeczy (IoT), Otwarta komunikacja – możliwości jakie dają technologie Przemysłu 4.0”

Patronat Honorowy

Pierwszej rewolucji towarzyszyła para…

Drugiej elektryczność…

Trzeciej komputery…

Czwarta rewolucja przemysłowa to wejście w inny świat…

To świat, w którym zanika granica między człowiekiem a maszynami. Świat, w którym współpraca ludzi, robotów i Sztucznej Inteligencji popycha przemysł w nowym kierunku.

To nie tylko futurystyczna wizja. To przyszłość naszej gospodarki. Przyszłość, za którą musimy nadążać, by nie zostać w tyle.

Jak czerpać z tej rzeczywistości? Jak sprawić, by innowacje przyspieszały rozwój firmy? Czy Przemysł 4.0 w ogóle ma zastosowanie w każdej działalności?

Na te pytania odpowiemy podczas konferencji

Zdalne sterowanie i monitorowanie, Internet rzeczy (IoT), Otwarta komunikacja – możliwości jakie dają technologie Przemysłu 4.0, organizowanej w ramach Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0, która odbędzie się w formie online już
10 czerwca 2021 roku
w godzinach 10:00-12:00.

Eksperci z firm technologicznych i przemysłowych. Potencjał Internetu Rzeczy. Zdalne sterowanie maszynami i procesami. Wsparcie dla firm w zakresie transformacji technologicznej…

 

I wiele innych tematów jutra. Już dziś.

Szczegółowy program oraz informacje na temat Prelegentów znajdziecie tutaj:

https://akademiarozwojuprzemyslu40.pl/u/event/1006

Spotkanie online transmitowane na stronie projektu Akademia Rozwoju Przemysłu 4.0 https://akademiarozwojuprzemyslu40.pl.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać dostęp do transmisji.

Serdecznie zapraszamy!

Zarejestruj się! (https://akademiarozwojuprzemyslu40.pl/u/register)

Masz pytanie? Napisz do nas: szkop@pracodawcy.pl

Polub nasz profil na Facebooku