Seminarium Oblicza mediacji II edycja

KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Zakłady Górnicze „Polkowice – Sieroszowice” oraz Związek Pracodawców Polska Miedź mają zaszczyt zaprosić na seminarium „Oblicza mediacji” edycja II.
Seminarium odbędzie się 29 października 2019 roku w godz. 9:00 – 13:00  w sali VIP w siedzibie Zagłębia Lubin S.A., przy ulicy M.C. Skłodowskiej 98 w Lubinie (budynek Stadionu Piłkarskiego).
Seminarium tematyką nawiązuje do pierwszej edycji, która poświęcona została zapoznaniu uczestników z mediacjami będącymi interesującym narzędziem pozwalającym na rozwiązywanie, a nie tylko rozstrzyganie, konfliktów powstających w ramach stosunków służbowych i interpersonalnych w przedsiębiorstwie.
Tegoroczna edycja ma na celu zaprezentowanie efektów wykorzystania mediacji w praktyce. Podczas spotkania omówione zostaną doświadczenia zebrane w trakcie wdrożenia i faktycznego wykorzystywania mediacji podczas rodzących się konfliktów w zakładzie pracy. Zaprezentowane zostaną zarówno odniesione sukcesy jak i pojawiające się problemy oraz wypracowane sposoby ich rozwiązywania.
W załączeniu przesyłam agendę seminarium.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium.
Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium w terminie do 24 października 2019 roku do biura Związku Pracodawców Polska Miedź telefonicznie lub mailowo (tel: 76/8478585; e-mail: sekretariat@pracodawcy.pl).