webinarium online pt. „Życie zawodowe, prywatne i języki obce – jak to skutecznie połączyć”

Serdecznie zapraszamy na webinarium online pt. „Życie zawodowe, prywatne i języki obce – jak to skutecznie połączyć”, które odbędzie się  21 stycznia 2022 r. na platformie zoom, w godzinach od 9.00 do 10.30.

Webinar idealny dla ludzi pragnących się rozwijać, mających różne role i nieco zabieganych. To może być dla nich otwarcie nowej perspektywy i spojrzenia na swoje szanse zawodowe od nieco innej strony.

Łączenie ról to dziś niemal standard. Bycie rodzicem, jednocześnie managerem lub właścicielem firmy, a także studentem studiów MBA, małżonkiem oraz członkiem różnych organizacji wymaga perfekcyjnego planowania i zarządzania własnym czasem. Jak w takim natłoku spraw znaleźć jeszcze miejsce na naukę języków obcych, które już dziś są oknem na świat i jedną z najważniejszych kompetencji XXI wieku? Jak się ich właściwie uczyć, by stały się natychmiast praktycznym narzędziem w naszej pracy? Jak to wszystko zaplanować? Od czego zacząć? – o tym podczas najbliższego spotkania opowie Państwu Piotr Kruk–  poliglota i praktyk międzynarodowego biznesu. Od ponad 15 lat pracuje na stanowiskach zarządzających w ponad 20 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Mówi w 7 językach obcych wykorzystując je w codziennej pracy. Jest autorem książki „Język obcy w 6 miesięcy”, a wkrótce drugiej „Języki obce w karierze polskich prezesów, dyplomatów i mistrzów świata”. Jako mówca występował na m.in. TEDx SGH, a także dla Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ponadto jest ojcem dwójki nastolatków, namiętnym czytelnikiem książek i biegaczem. Dzieli się wiedzą o łączeniu ról w codziennym życiu, skutecznej nauki języków obcych i ich praktycznego wykorzystania w pracy zawodowej.

Zakres tematyczny webinaru:

  • zarządzanie czasem i znajdowanie miejsca na naukę języków
  • szanse jakie daje nauka języków
  • 3 sposoby na skuteczną naukę języków, kiedy myślisz, że nie masz na to czasu

Prosimy o zapisywanie się na webinar w terminie do 19 stycznia br. na adres szkolenia@pracodawcy.pl

Dzień przed wydarzeniem osoby zapisane otrzymają  link.

Udział jest bezpłatny

Pozdrawiamy serdecznie

Biuro Związku Pracodawców Polska Miedź