Konferencja „Świat wartości lidera w praktyce – sprawdzianem wielkości przywództwa w organizacji”

Serdecznie zapraszam na Konferencję podsumowującą V i rozpoczynającą VI edycję Programu Mentoringowego Związku Pracodawców Polska Miedź, która odbędzie się 16 listopada br. w godzinach od 10.00 do 13.00 w  Centrum Szkutnik Obora k. Lubina, ul. Lubińska 36, 59-335 Lubin

Podczas spotkania omówimy i podsumujemy 5 lat naszego programu i wysłuchamy inspirującego wykładu Dr Agnieszki Taurogińskiej – Stich pt. „Świat wartości lidera w praktyce – sprawdzianem wielkości przywództwa w organizacji”.  Prelegentka jest doświadczonym nauczycielem akademickim, trenerem kształtowania kompetencji przywódczych w bezpieczeństwie militarnym, edukacji oraz biznesie. Łączę praktykę z wiedzą nauk o zarządzaniu i jakości, socjologią, bezpieczeństwem militarnym, psychologią i duchowością człowieka. Posiadam doświadczenie asesorskie w projektowaniu i prowadzeniu sesji AC/DC w organizacjach.

Konferencja skierowana jest nie tylko do uczestników naszego programu, ale do wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem mentoringu w rozwoju pracowników.

Zapraszam Państwa do udziału w konferencji oraz do zachęcenia ambitnych i dobrze rokujących pracowników w Państwa firmie do skorzystania z naszego programu w charakterze Mentees (zapisy do programu: https://forms.gle/1J6FqAgNRSK6hQLg7).

Prosimy o zapisywanie się na konferencję poprzez formularz: https://forms.gle/TBhS2mwyuDrzRHQw5 w terminie do 14 listopada br.