Polkowickie Targi Pracy

W piątek odbyły się Polkowickie Targi Pracy w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane było do młodzieży oraz osób poszukujących zatrudnienia. To była świetna okazja do poznania lokalnego rynku pracy, zdobycia cennych kontaktów i inspiracji do dalszego rozwoju zawodowego.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być partnerem tego wydarzenia.

Szczególnie doceniamy aktywne zaangażowanie naszych firm członkowskich, które wzięły udział w targach: KGHM Polska Miedź S.A., KGHM ZANAM S.A., Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń S.A. PRGM Polkowice, Pol-Miedź Trans, Lubinpex Spółka z o.o., Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr, IMPEL S.A.