Bal Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej

wektor_1_2Już 14 stycznia 2017 r. podczas dorocznego Balu Pracodawców w warszawskim ATM Studio przy ul. Wał Miedzeszyński 384 odbędzie się uroczystość wręczenia Wektorów 2016. Będzie to 15-ta, jubileuszowa Gala tej nagrody.
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej co roku honorują osobistości wyróżniające się kompetencją, przedsiębiorczością, innowacyjnością, a także determinacją w tworzeniu lepszej jakości życia gospodarczego. Statuetka ta jest wręczana wybitnym postaciom, podążającym drogą urzeczywistnienia tego, co z pozoru nie wydaje się możliwe, wskazującym właściwy kierunek przeobrażania Polski w kraj nowoczesny i sprawnie działający.
Na balu gościć będziemy przedstawicieli świata polityki, nauki i kultury, najznamienitszych polskich przedsiębiorców. Nasze wydarzenie w ostatnich latach cieszyło się dużym zainteresowaniem największych polskich mediów i zapewne podobnie będzie także tym razem.
Wyjątkowa oprawa i specjalnie przygotowany program artystyczny będą dodatkowymi atrakcjami.
Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do 5 stycznia 2017 r. e-mailem na adres: l.plowiecka-sroka@pracodawcyrp.pl.
Jednocześnie informujemy, iż istnieje możliwość zarezerwowania miejsca noclegowego w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw w cenie 380 zł netto plus 8% VAT (pokój dwuosobowy) do 6 stycznia 2017 r. pod linkiem wektory2016-nocleg.
W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących uczestnictwa prosimy o kontakt z panią Lidią Płowiecką-Sroką, tel. 22 518 87 35.
Uprzejmie informujemy, iż o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji: http://www.pracodawcyrp.pl/aktualnosci/art,2615,bal-pracodawcow-i-gala-wektorow-2016.html