Synergia męskiej i żeńskiej energii w biznesie

Dnia 27 lutego br odbyło się kolejne spotkanie z firmą Energiczniej.pl Mattem Domogałą oraz Małgorzatą Tomasik. Tym razem spotkaliśmy się na warsztacie z integracyjnego przywództwa dotyczącego Synergii męskiej i żeńskiej energii w biznesie.
W trakcie warsztatu prowadzący sięgnął po przykłady z najlepszych praktyk biznesowych na świecie oraz własne doświadczenia w budowaniu karier zawodowych. Odpowiedział na pytania, dlaczego kobiety “wykruszają się w drodze na szczyt”, jakie wewnętrzne ograniczenia je blokują a czego nie zapewniają im organizacje i społeczeństwo. Poszukaliśmy rozwiązań umożliwiających organizacjom tworzenie kultury zaangażowania i wykorzystania synergii męskiej i żeńskiej energii w biznesie.
Rozmawialiśmy również o tym jakie stereotypy i przekonania kobiet oraz mężczyzn ograniczają ich współpracę w biznesie? Jak budować synergię komunikacji i relacji obu płci w biznesie?Jak dbać o strategiczne relacje wspierające kariery kobiet i mężczyzn?Jak ważna jest rola mężczyzn w promowaniu kobiet?

Mamy nadzieję, że warsztat był dla Państwa inspiracją do działania i zdobywania pewności siebie.
Warsztat przygotowany był w oparciu o badania naukowe oraz studia przypadków.