BLISKO 220 MILIONÓW W KRAJOWYM FUNDUSZU SZKOLENIOWYM

Myślisz o rozwoju kompetencji swoich pracowników, ale budżet znacząco Cię ogranicza? Chcesz zwiększyć potencjał swojej firmy i sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającej się gospodarki? Ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego możesz otrzymać nawet 100% dofinansowania na wybrane kursy. Pomogą Ci w tym eksperci firmy HumanPartner.

Każdego roku pracodawcy mogą skorzystać z możliwości pozyskania środków na podniesienie kompetencji swoich pracowników z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Szczegółowe cele programu wynikają z przewidywanych potrzeb rynku pracy. Pełny wykaz priorytetów na rok 2023 znajduje się tutaj:

https://www.gov.pl/web/rodzina/kfs-2023

Warto zapoznać się z priorytetami, gdyż aby móc aplikować, trzeba spełnić przynajmniej jeden z nich. Łączna kwota, jaką urzędy pracy przekażą do dyspozycji firmom to ok. 219 750 tys. zł.

Human Partner, firma członkowska Związku Pracodawców Polska Miedź zaprasza do współpracy w skutecznym aplikowaniu w KFS i udziału w szkoleniach z dofinansowaniem KFS dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Co możecie zyskać?

•          80% dofinansowania kosztów szkoleń dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw,

•          100% dofinansowania kosztów szkoleń dla mikroprzedsiębiorstw.

Z Krajowego Funduszu Szkoleniowego mogą skorzystać pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę bez względu na wymiar etatu oraz właściciele firm (warunkiem koniecznym jest zatrudnianie minimum jednej osoby na podstawie umowy o pracę).

Jakie szkolenia możecie zrealizować w Human Parter w ramach KFS?

•          Szkolenia managerskie,

•          Szkolenia sprzedażowe i obsługi Klienta,

•          Szkolenia marketingowe,

•          Szkolenia z komunikacji,

•          Akademię Rozwoju.

Szczegóły procesu aplikowania oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: https://www.subscribepage.com/dotacje-na-szkolenia-kfs

Wszelkie informacje pod adresem:

Katarzyna Potoczny, e-mail: k.potoczny@humanpartner.pl