BYCIE RAZEM

 
Związek Pracodawców Polska Miedź powstał po to, aby wzajemnie się wspierać, inspirować, uczyć, zmieniać rzeczywistość, nie tylko biznesową, na lepsze. BYĆ RAZEM. Nie sądziliśmy, że te słowa staną się tak ważne w dramatycznych dla całego świata chwilach. Pandemia koronawirusa wyzwoliła w nas wiele postaw, o które być może trudno byłoby w normalnych czasach. Solidarność, troska, empatia są teraz potrzebne w każdym aspekcie życia: Doświadczamy ich codziennie w naszej pracy. Dziękujemy!!!
 
Dziękujemy😊
Wszystkim firmom członkowskim za zrozumienie konieczności ograniczenia działalności i zmienienia kanałów komunikacji z Wami. Za wszystkie słowa otuchy i wsparcia.
Dziękujemy😊
KGHM Polska Miedź S.A. i spółkom grupy za bezprecedensowe działania na rzecz bezpieczeństwa zdrowotnego Polaków i ratowania ludzkiego życia.
Zarządowi koncernu za akcję zakupu niezbędnego sprzętu medycznego z Chin za 20(!) milionów złotych.
Spółce Nitroerg S.A. za produkcję płynu do dezynfekcji rąk NIROSEPT.
KGHM Zanam i Mercus Logistyka za szycie maseczek ochronnych.
Dziękujemy😊
Zrzeszonym w naszym Związku kancelariom prawnym: Square Legal oraz kancelarii mecenas Alicji Kudłak za przesyłane informacje o prawach i obowiązkach pracodawców w czasie pandemii, które my udostępniamy zarówno naszym firmom członkowskim jak i wszystkim zainteresowanym. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, stąd postanowiliśmy codziennie wysyłać komunikaty wspierające biznesowe działania. Pojawia się wiele wiadomości na temat programów dla przedsiębiorstw i branż dotkniętych kryzysem, świadczeń na rzecz pracowników, małych i mikro firm. U nas znajdziecie tylko dobrze sprawdzone i wiarygodne informacje. Propagujemy zaproszenia na bezpłatne webinaria prowadzone przez Pracodawców RP, ICan Institute czy inne firmy doradcze, które mogą pomóc firmom i pracownikom nie tylko zdobyć wiedzęi umiejętności, ale również przetrwać ten trudny czas. W naszym zespole także korzystamy z możliwości nauki online.
Dziękujemy😊
Za ciekawą inicjatywę firmy członkowskiej z branży budowlanej- Miastoprojekt Wrocław, która wystosowała zaproszenie do innych firm, które być może nie dysponują narzędziami pozwalającymi na zdalne zarządzanie dokumentami budowy takimi jak Workflow, żeby nieodpłatnie skorzystały z ich Ekspertów. Inicjatywa ta ma zapobiec bankructwom w sektorze budowlanym.
Dziękujemy😊
Markowi Rachovidesowi, Prezydentowi Euromines za nieodpłatne zaoferowanie pomocy firmom członkowskim w pozyskaniu niezbędnych pracowników kontraktowych i konsultantów. A także całej organizacji Euromines, działającej na rzecz przemysłu wydobywczego, która przesyła do nas rozwiązania stosowane w swoich firmach, żebyśmy wszyscy, mogli je wykorzystywać.
Kontakt: Mark Rachovides, emial: rachovides@euromines.beEuromines
Dziękujemy😊
Kadrze menedżerskiej i właścicielom firm. Wiemy, że ten czas jest dla Was wielkim wyzwaniem. Nie chodzi tylko o zmiany sposobu zarządzania zespołami    i konieczność wprowadzenia pracy zdalnej. Kwestie techniczne są najłatwiejsze do przeprowadzenia. Sztuka skutecznego przywództwa kryzysowego koncentruje się na trzech niezależnych obszarach działalności, które sprzyjają utrzymaniu na stałe wysokiej – nawet heroicznej – wydajności zespołów i całego przedsiębiorstwa: zdolnościach adaptacyjnych, odporności i zaufaniu. Dajecie radę!
Dziękujemy😊
Wam wszystkim, za zainteresowanie naszymi profilami FB, Linkiedin. Kiedy zmuszeni jesteśmy ograniczyć spotkania bezpośrednie nabiera mocy komunikacja poprzez media społecznościowe. Jesteśmy w kontakcie z członkami, organizacjami pracodawców w kraju i zagranicą i staramy się czerpać wiedzę, która pomoże Wam i nam przetrwać ten trudny czas.
Dziękujemy😊
Bądźcie zdrowi!
Beata Staszków
Prezes Związku Pracodawców Polska Miedź