CO, GDZIE, KIEDY?

Ponad 220 osób uczestniczyło w 14. szkoleniach i 7. webinarach z zakresu prawa, finansów, sprzedaży, kompetencji managerskich oraz zarządzania, jakie zorganizowaliśmy w I kwartale tego roku. Serdecznie dziękujemy za aktywność i cieszymy się z wysokich ocen, jakie wystawicie naszym szkoleniowym działaniom. A co nas czeka w maju?

– Niestety musimy dalej spotykać się w wirtualnym świecie szkoleń i webinarów. Staramy się, aby nasza oferta odzwierciedlała problemy, z jakimi właściciele, managerowie firm mierzą się w dobie pandemii. Dlatego, po analizie oczekiwań firm członkowskich, przygotowaliśmy szkolenia wspierające rozwój kompetencji zarządczych- zaprasza Barbara Stelmach – Baszczyk, manager ds. szkoleń Związku Pracodawców Polska Miedź.

W maju przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji.

Aż dwa spotkania przeprowadzi niezwykle ceniony przez uczestników dr hab., prof. nadzw. Bartłomiej Nita z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pierwsze dotyczyć będzie „KLUCZOWYCH ASPEKTÓW OCENY INWESTYCJI”, drugie „ANALIZY I ZARZĄDZANIA KOSZTAMI”. Mamy dobrą wiadomość. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie szkoleniami profesor B. Nita zgodził się spotkać z nami na dodatkowych sesjach w czerwcu.

Podczas webinaru „O biznesie przy kawie” wraz z dr Sławomirem Jarmużem, psychologiem, trenerem, współwłaścicielem firmy Moderator zastanowimy się „CO MOGĄ NAM ZAOFEROWAĆ GURU ZARZĄDZANIA I ROZWOJU OSOBISTEGO?”. Przypominamy, że webinar ma formułę otwartą, mogą w nim uczestniczyć także osoby spoza naszych firm członkowskich.

Z dr Sławomirem Jarmużem spotkamy się również podczas kolejnej edycji szkolenia „NEGOCJACJE W BIZNESIE”.

Charyzmatyczny mówca, szkoleniowiec, mentor, coach, Matt Domogała podpowie, „JAK BUDOWAĆ ODPORNOŚĆ PRZEZ ZAANGAŻOWANIE?”.

Kompetencje osobiste możecie rozwinąć podczas dwóch szkoleń prowadzonych przez prelegentów szkoły mentorów Stibitz. Webinar „CO ZROBIĆ, ABY NAS SŁUCHANO – 5 KROKÓW DO ZAJMUJĄCEJ PREZENTACJI?” poprowadzi Jacek Bełdowski a szkolenie „ZARZĄDZANIE ENERGIĄ OSOBISTĄ W CZASIE PANDEMII”, Marta Skrzydelska.

Marcin Kowalski – Prezes Zarządu Human Partner Sp. z o.o. ma dla was garść najbardziej aktualnych informacji na temat „FUNDUSZY DOSTĘPNYCH DLA PRZEDSIĘBIORSTW”.

Szkolenia trwają od 3 do 4 godzin, natomiast webinary średnio 90 minut. Będziemy Was informować na bieżąco o rekrutacji, zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych.