Efektywność energetyczna w JST – śniadanie biznesowe – 23.11.2022 Lubin

Efektywność energetyczna w jednostkach samorządu terytorialnego

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.
Wystarczy się zarejestrować.

Rejestracja (kliknij w link)

KGHM Polska Miedź S.A. oraz Związek Pracodawców Polska Miedź zapraszają na śniadanie biznesowe „Efektywność energetyczna w jednostkach samorządu terytorialnego”, które odbędzie się 23 listopada 2022 r. w godz. 10:00-12:00 w Lubinie, w siedzibie KGHM Polska Miedź S.A. (Sala im. Tadeusza Zastawnika, ul. Marii Skłodowskiej Curie 48).

Efektywność energetyczna to przystępne cenowo rozwiązanie, które pozwala zrealizować różnego rodzaju cele, począwszy od ograniczania zużycia energii, poprzez zmniejszanie poziomu emisji, oszczędności finansowe i bezpieczeństwo energetyczne, a skończywszy na korzyściach dla zdrowia lub innego rodzaju benefitach.

 Zwiększanie efektywności przyczynia się do poprawy jakości powietrza i ochrony klimatu, a także sprzyja oszczędnościom w długim okresie i zwiększaniu zatrudnienia. Tematyka ta ma szczególne znaczenie dla rozwoju społeczno-gospodarczego kraju.

Celem spotkania będzie dostarczenie wiedzy na temat rozwiązań organizacyjnych, technicznych oraz finansowych dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego z zakresu efektywności energetycznej (ze szczególnym uwzględnieniem modelu ESCO – wsparcia finansowego inwestycji), a także wskazanie możliwych ścieżek wsparcia i dofinansowania JST.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 21.11.2022 roku na formularzu zgłoszeniowym.

 Rejestracja na spotkanie (link do formularza zgłoszeniowego): https://forms.gle/6dwMedT71MzeQUaC9

Dodatkowe informacje: (tel. 76/8478585; e-mail: szkop@pracodawcy.pl).