Energetyka XXI wieku – wyzwania, szanse, rozwiązania, 29.09.2023 – Centrum Konferencyjne LSSE w Legnicy

Związek Pracodawców Polska Miedź wraz z partnerami zaprasza na konferencję „Energetyka XXI wieku – wyzwania, szanse, rozwiązania”, która odbędzie się w dniu 29 września 2023 r w Centrum Konferencyjnym LSSE w godz. 9:00-13:00 w Legnicy (ul. Rycerska 24).

Partnerem strategicznym Konferencji jest TAURON Dystrybucja SA – tauron-dystrybucja.pl, prowadzący program edukacyjny BEZPIECZNIKI TAURONA.

Szczegóły dotyczące tego programu są zawarte na stronie www: https://edukacja.bezpieczniki.tauron.pl/

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Marszałek Sejmu RP Pani Elżbiety Witek.

Energetyka XXI wieku niesie za sobą wiele korzyści, które wpływają na jakość życia ludzi, środowisko naturalne i rozwój gospodarczy. Innowacyjne rozwiązania technologiczne m.in.  inteligentne sieci, efektywność energetyczna, czy też technologie cyfrowe stanowią potencjał, dzięki któremu zwiększamy bezpieczeństwo energetyczne, tworzymy miejsca pracy czy też wspieramy lokalne społeczności.

Celem spotkania jest promocja innowacyjnych rozwiązań oraz działań w zakresie energetyki, a także zgłębienia aktualnych trendów, które będą kształtować naszą przyszłość. Eksperci z różnych dziedzin będą dyskutować na temat długoterminowych perspektyw rozwoju energetycznego, uwzględniając czynniki ekonomiczne, technologiczne i społeczne.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ze względu na sprawną organizację przedsięwzięcia uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w terminie do 27 września 2023 r. na formularzu zgłoszeniowym znajdującym się pod adresem: https://forms.gle/YuD8z5E1GN6antVv9

Rejestracja na spotkanie

Dodaj wydarzenie do kalendarza Google

Dodaj wydarzenie do kalendarza Outlook ICal