Konferencja: Finanse i narzędzia rozwoju innowacyjnych przedsiębiorców, Legnica 22.03.2023

PREZENTACJE ZE SPOTKANIA W ZAŁĄCZENIU

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na konferencję „Finanse i narzędzia rozwoju innowacyjnych przedsiębiorców”, która odbędzie się 22 marca 2023 r w godz. 10:00-13:30 w Legnicy w Centrum Konferencyjnym LSSE (ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica).

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.
https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY

Wystarczy się zarejestrować. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 17 marca 2023 roku na formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja

Dodaj wydarzenie do kalendarza Google

Dodaj wydarzenie do kalendarza Outlook ICal

Lata 2023-2027 to okres uruchomienia funduszy strukturalnych z nowej perspektywy finansowej. Jest to szansa na rozwój i wzmocnienie firm dotkniętych skutkami pandemii oraz agresji Rosji na Ukrainę.

Konferencja ma na celu przedstawienie informacji z zakresu finansowych oraz pozafinansowych form wsparcia dla przedsiębiorców. Fundusze europejskie i inne narzędzia wsparcia mają pozytywny wpływ na rozwój przedsiębiorstw oraz poprawę ich konkurencyjności na rynku lokalnym i zagranicznym. Dzięki takim instrumentom firma może zakupić nowy sprzęt usprawniający produkcję, zastosować innowacyjne technologie czy zorganizować szkolenia dla pracowników. Warto zwrócić też uwagę na dotacje przeznaczane dla firm dopiero wchodzących na rynek, które pozwalają im się rozwinąć znacznie szybciej i zbudować rozpoznawalną na rynku markę.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 17 marca 2023 roku na formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/8P1eVL5hqDx1RB6i8

Dodatkowe informacje: (tel. 76/8478585; e-mail: szkop@pracodawcy.pl).

Serdecznie zapraszamy!