Gala Związku Pracodawców Polska Miedź 14.10.2022r.

W „Miedzianej Perle” odbyła się coroczna Gala Związku Pracodawców Polska Miedź. Galę otworzyli prezesi Związku Pracodawców: prezes Beata Staszków oraz wiceprezes Piotr Karwan. Partnerzy Związku Pracodawców aktywnie działają w przeróżnych sferach aktywności nad budowaniem miedziowej tożsamości. Z dumą odnotowujemy rosnące i to bardzo zaangażowanie samorządów Zagłębia Miedziowego otwartych na różne formy współpracy z naszej strony. I cieszą widoczne efekty połączenia energii samorządów i energii Związku Pracodawców – powiedziała Beata Staszków.

Punktem kulminacyjnym Gali było wręczenie ASÓW Związku Pracodawców Polska Miedź.

Gala była nie tylko okazją do wspólnej integracji na stopie mniej oficjalnej. Przede wszystkim była okazją do nagradzania osób wyjątkowych dla Związku Pracodawców Polska Miedź. To właśnie na Gali w 2019 roku po raz pierwszy wręczono  statuetki „ASY Związku Pracodawców Polska Miedź”. Jak powiedział wiceprezes Piotr Karwan: – Są to osoby angażujące się w działalność Związku Pracodawców, osoby dzielące się swoim doświadczeniem i swoją pasją. Wręczenie „ASÓW” to już tradycja w Związku Pracodawców .

Do kogo powędrowały tegoroczne ASY ?

AS w kategorii DIALOG SPOŁECZNY powędrował w ręce Bogusława Szarka, przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność O/ZG „Polkowice-Sieroszowice” i zarazem członka RN KGHM Polska Miedź. W ramach dialogu społecznego nagrodziliśmy osobę za efektywną współpracę pomiędzy stroną związków zawodowych a  pracodawców, za wsparcie i udział podczas debat i konferencji organizowanych przez Związek.

W kategorii DOBRE PRAKTYKI w ramach której realizujemy szóstą już edycją programu mentoringowego, Projekt Akademia przemysłu 4.0 oraz śniadania biznesowe i spotkania kobiet biznesu. Ponadto konferencje i seminaria, a także zorganizowaliśmy kurs języka polskiego dla obywatelek z Ukrainy. – nagrody otrzymali: Ewa Szczecińska -Zielińska z Wydziału Komunikacji Społecznej UM w Legnicy za wsparcie i współpracę pomiędzy samorządem a środowiskiem pracodawców, Departament Komunikacji KGHM Polska Miedź za politykę CSR w zakresie realizacji programów społecznych oraz Grupa IMPEL za wdrażanie innowacji i robotyzacji w procesach biznesowych.

W kategorii LEGISLACJA nagrodę otrzymał Departament Regulacji KGHM Polska Miedź S.A., za wysoki poziom merytoryczny przesłanych opinii i ekspertyz. Warto podkreślić, że ponad 80% opinii pochodzi właśnie od nagrodzonego departamentu. Nagrodę w imieniu Departamentu Regulacji KGHM odebrał Mateusz Muchel.

Z kolei w kategorii SZKOLENIA  Asy ZPPM odebrali Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Legnicy za prowadzenie szkoleń z ekonomii i finansów oraz Firma Moderator z Wrocławia za realizację szkoleń z zakresu hr i wsparcie programu mentoringowego.

ASY otrzymali także: Jarosław Weiss firma Stylweiss  – za wkład w integrację środowiska Związku Pracodawców oraz Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji wspierający technologicznie przedsięzwzięcia organizowane przez Związek.

Uczestnicy Gali, której konferansjerem był znakomity Przemek Corso, mieli także przyjemność wzięcia udziału w duchowej uczcie zaserwowanej przez Pawła Fortunę, psychologa i trenera biznesu ale i autora tekstów i kompozytora m.in. znanego przeboju „Dziewczyna szamana, który zebranych zabrał w świat pozytywnej psychologii kooperacji…

O muzyczną oprawę Gali zadbał lubiński zespół New Image. A wartością dodatnią Gali była artystyczna oferta Stowarzyszenia Charytatywnego „Żyć godnie” z Polkowic, które do sprzedaży wystawiło przepiękną ceramikę wykonaną przez podopiecznych Stowarzyszenia.

Zdjęcia z Gali Związku wyk. przez fot. Tomasza Foltę dostępne są w naszej Galerii:

https://pracodawcy.pl/gala-zwiazku-pracodawcow-polska-miedz-14-10-2022r/

Zdjęcia można zobaczyć również na stronie e-legnickie.pl

https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/lubin/39834-gala-zwiazku-pracodawcow-polska-miedz-foto?fbclid=IwAR3fgdk781PcFa3iQ1kdn936DyO2x8qO_KDHwt214UL8Z1JF19TWFkOGPoc

oraz

zmiedzi.pl

https://zmiedzi.pl/wydarzenia/uroczysta-gala-zwiazku-pracodawcow-polska-miedz-zobaczcie-zdjecia-80115/?fbclid=IwAR2nfxI9L2eS-VvAYYsNHMHhMtqEMPo1qf2kpdvuW1Qz7yS_IJuq2-AjI08