GRATULUJEMY LAUREATOM NAGRODY ASY ZPPM

Gabriela Jednorał, Ewa Szczecińska-Zielińska. Bogdan Szarek, Jarosław Weiss, Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji, Departament Regulacji KGHM Polska Miedź S.A, Grupa IMPEL oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Legnicy to laureaci tegorocznych nagród ZPPM. Asy zostały wręczone podczas uroczystej Gali Związku.

W gościnnych progach sali bankietowej „Miedziana Perła” spotkali się samorządowcy, przedstawiciele firm członkowskich ZPPM i zaprzyjaźnionych organizacji Związku Pracodawców Polska Miedź na dorocznej Gali Związku.

Naszą tradycją są jesienne Gale, na których podsumowujemy rok pracy, dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do sukcesu Związku, a szczególnie wyróżniające się osoby i firmy honorujemy nagrodą Asa Związku. Wspólnie, choć w różnych sferach aktywności, działamy na rzecz pomyślności regionu i budowania miedziowej tożsamości – powiedziała Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź. Gala to również doskonała okazja do rozmów w swobodniejszej niż zazwyczaj atmosferze i po prostu dobrej zabawy – dodaje Beata Staszków.

Przypomnijmy, że Związek Pracodawców Polska Miedź zrzesza blisko 120 firm z grupy KGHM Polska Miedź S.A., sektora średnich i małych firm, uczelni wyższych, samorządów lokalnych i ich jednostek budżetowych. Sfery aktywności, o których mówi Beata Staszków to m.in. wsparcie rozwoju gospodarczego, legislacja, dialog społeczny, współpraca regionalna, działania na rzecz bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska naturalnego, promocja nowoczesnych rozwiązań Przemysłu 4.0, rozwój kompetencji osobistych i managerskich.

Tak szeroki zakres działań odpowiadający na wszystkie lub prawie wszystkie zgłaszane przez firmy członkowskie potrzeby, wyprzedzanie a nawet kreowanie trendów w gospodarce nie byłoby możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie wielu osób i firm. Dziś im dziękujemy – podkreśla Piotr Karwan, Wiceprezes Związku Pracodawców Polska Miedź.

Nagroda As Związku Pracodawców Polska Miedź odzwierciedla bogatą ofertę organizacji. Dlatego przyznawana jest w kilku kategoriach. Poznajmy tegorocznych Laureatów.

Kategoria DIALOG SPOŁECZNY

BOGUSŁAW SZAREK, przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność O/ZG „Polkowice-Sieroszowice”, członek Rady Nadzorczej KGHM Polska Miedź. Nagroda za efektywną współpracę pomiędzy związkami zawodowymi i pracodawcami oraz wsparcie merytoryczne podczas debat i konferencji organizowanych przez Związek.

Kategoria DOBRE PRAKTYKI

EWA SZCZECIŃSKA-ZIELIŃSKA, Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Legnicy.

Nagroda za zaangażowanie w działania Związku, szczególnie w zakresie współpracy pomiędzy samorządem a środowiskiem pracodawców.

GABRIELA JEDNORAŁ, DEPARTAMENT KOMUNIKACJI KGHM POLSKA MIEDŹ

Nagroda za wzorcową politykę CSR w zakresie realizacji programów społecznych.

GRUPA IMPEL

Nagroda za wdrażanie innowacji i robotyzacji w procesach biznesowych
i dzielenie się wiedzą podczas konferencji Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0

Kategoria LEGISLACJA

DEPARTAMENT REGULACJI KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.

Nagroda za wysoki poziom merytoryczny przesłanych opinii i ekspertyz do projektów ustaw i rozporządzeń prawa polskiego oraz europejskiego. Warto podkreślić, że ponad 80% opinii przekazywanych przez Związek Pracodawców Polska Miedź właściwym organom stanowiącym prawo pochodzi właśnie od nagrodzonego Departamentu.  

Kategoria SZKOLENIA

STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE ODDZIAŁ W LEGNICY

Nagroda za przeprowadzenie wysoko ocenianych przez firmy członkowskie szkoleń z ekonomii i finansów.

FIRMA MODERATOR

Nagroda za realizację szkoleń z zakresu HR oraz wsparcie Programu Mentoringowego prowadzonego przez Związek.

ASY otrzymali także:

JAROSŁAW WEISS, WŁAŚCICIEL FIRMY STYLWEISS

Nagroda za wkład w integrację środowiska Związku Pracodawców.

CENTRALNY OŚRODEK PRZETWARZANIA INFORMACJI

Nagroda za wspieranie technologicznie przedsięwzięć organizowanych przez Związek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom.

Na niedawnej Konferencji KGHM dla Samorządów podsumowaliśmy nasze działania na rzecz regionu. Sami jesteśmy pod wrażeniem, jak wiele udało się w ostatnim czasie osiągnąć. To były projekty dotyczące rodziny, edukacji, środowiska i wielu innych obszarów. Każdej ważnej sfery życia pracowników KGHM, ich rodzin i lokalnych społeczności. Cieszę się, że nasze działania są doceniane. To jest dodatkowy asumpt do pracy – deklaruje Gabriela Jednorał, Główna Specjalistka Departamentu Komunikacji KGHM Polska Miedź S.A.

Ja świętuję dziś podwójnie, bo dopiero co prowadziłam 20. jubileuszowe spotkanie kobiet w Legnicy, których to spotkań jestem także inicjatorką. To były wielkie wydarzenia integrujące środowiska kobiece. Oczywiście z racji obowiązków zawodowych kieruję współpracą KGHM Polska Miedź z Legnicą. Jestem przekonana o znaczeniu dobrych relacji pomiędzy największą firmą w regionie, a samorządami. Związek Pracodawców Polska Miedź robi w tej mierze wiele dobrego – uważa Ewa Szczecińska, Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Legnicy.

Związek Pracodawców przede wszystkim jednoczy regionalny biznes. Pomaga nam, przedsiębiorcom, nawiązywać wartościowe relacje, zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać się i prowadzić wspólne interesy. To zaszczyt i przyjemność być częścią takiej społeczności – przekonuje Jarosław Weiss, właściciel firmy Stylweiss.

Wręczenie nagród ASY ZPPM to był ważny, ale nie jedyny punkt programu Gali. Goście wysłuchali także inspirującego wystąpienia Pawła Fortuny, psychologa i trenera biznesu o pozytywnej psychologii kooperacji. Mogli także wesprzeć działalność Stowarzyszenia „Żyć godnie” z Polkowic, kupując przepiękne wyroby ceramiczne wykonane przez podopiecznych Stowarzyszenia.

Dziękuję wszystkim za cudowną atmosferę, świetną zabawę i moc pomysłów na przyszłość – podsumowuje wydarzenie Beata Staszków, Prezes Związku Pracodawców Polska Miedź.

Fotorelację z Gali znajdziecie tutaj: