III Konwent SITG

Dzisiaj odbył się III Konwent SITG!
Organizatorem wydarzenia było Koło SITG przy KGHM ZANAM S.A., przy wsparciu Zarządu Spółki. Podczas spotkania rozmawiano o technologii produkcji oraz produktach Huty Miedzi Głogów. Była to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze procesów hutniczych. Wysłuchaliśmy również prezentacji przedstawicieli Huta Miedzi Legnica pt. „Dziś i jutro – transformacja technologiczna Huty Miedzi Legnica”, dotyczącej kierunków rozwoju oraz modernizacji procesów hutniczych – kluczowych z perspektywy działalności KGHM Polska Miedź S.A. Gratulujemy organizatorom kolejnego merytorycznego i świetnie przygotowanego wydarzenia!