Innowacyjne rozwiązania na rzecz służby zdrowia (AI, IoT) – finansowanie, rozwiązania technologiczne, programy i projekty, 12.05.2023 – Centrum Konferencyjne LSSE w Legnicy

 

Związek Pracodawców Polska Miedź wraz z partnerami zaprasza na konferencję „Innowacyjne rozwiązania na rzecz służby zdrowia (AI, IoT) – finansowanie, rozwiązania technologiczne, programy i projekty”, która odbędzie się w dniu 12 maja 2023 r w Centrum Konferencyjnym LSSE w Legnicy (ul. Rycerska 24) w godz. 10:00-14:30.

Podczas konferencji wystąpią przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Banku Gospodarstwa Krajowego czy też Platformy Przemysłu Przyszłości. Będzie okazja zapoznać się z możliwościami finansowania placówek opieki zdrowotnej w rożnych obszarach działalności oraz podyskutować z zaproszonymi ekspertami.

Celem organizowanego przez nas spotkania jest wymiana doświadczeń, dobrych praktyk pomiędzy uczestnikami, zaproszonymi gośćmi i prelegentami. Wierzę, że pozyskane  informacje o źródłach finansowania rozwiązań na rzecz służby zdrowia i zaprezentowane innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony zdrowia, zostaną wykorzystane w praktyce w naszym regionie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, w której udział jest bezpłatny.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w terminie do 9 maja 2023 r. na formularzu zgłoszeniowym znajdującym się pod adresem:

https://forms.gle/ghyVdRE1JU2Yh2VX6

Rejestracja na spotkanie

Dodaj wydarzenie do kalendarza Google

Dodaj wydarzenie do kalendarza Outlook ICal

Dodatkowe informacje: (tel: 76/8478585; e-mail: szkop@pracodawcy.pl).

 

Nowoczesne rozwiązania w medycynie mogą skutecznie wspierać pracę personelu w diagnostyce i stanowić cenne uzupełnienie relacji lekarza i pacjenta, kluczowej w procesie leczenia. Sztuczna inteligencja oraz IoT może być potężnym sprzymierzeńcem medycyny.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o źródłach finansowania rozwiązań na rzecz służby zdrowia, prezentacja innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony zdrowia oraz instytucji tworzących systemy wsparcia dla innowacji w zdrowiu, jak również przedstawienie aktualnych trendów i priorytetów rozwojowych z obszaru technologii medycznych.