Jak sprawdzić model biznesowy? Kurs PFR online Lean Canvas

Polski Fundusz Rozwoju przygotował bezpłatny kurs „Lean Canvas” czyli narzędzie, które pozwoli zbudować lub zweryfikować model biznesowy działania. Zamiast wielostronicowych raportów i biznesplanów, wszystko co najważniejsze można podsumować na jednej stronie.

Kurs „Lean Canvas – stwórz swój pierwszy model biznesowy” został opracowany z myślą o osobach, które mają pomysł na biznes i chcą założyć własną firmę. Omówione w nim treści pomogą początkującemu przedsiębiorcy w ocenie przydatności jego pomysłu, jego udoskonaleniu, a także dostarczą mu wiedzy niezbędnej do samodzielnego korzystania z narzędzia Lean Canvas.

Lean Canvas to narzędzie, za pomocą którego w kilka godzin ocenisz rynkową przydatność swojego pomysłu, zidentyfikujesz jego mocne strony oraz to nad czym jeszcze warto popracować. Dowiesz się też, na jakich kluczowych obszarach biznesu, który chcesz zbudować, warto się skupić.

 
W kursie może wziąć udział każdy – wystarczy założyć profil użytkownika na portalu startup.pfr.pl oraz zarezerwować około 3 godziny swojego czasu. Kurs jest całkowicie darmowy – oraz nieograniczony czasowo – do danej lekcji, zagadnienia czy testu, można wrócić w dowolnym momencie.
Partnerem strategicznym kursu jest EY.

Więcej informacji oraz zapisy pod linkiem: https://startup.pfr.pl/pl/kursy-online/lean-canvas?_ga=2.124013196.74416609.1656917210-974971360.1654585303

Źródło: Polski Fundusz Rozwoju, EY