Karnety na mecze siatkówki w sezonie 2017/2018

cuprumlubinZapraszamy do zapoznania się z ofertą Cuprum Lubin S.A. na zakup biletów na mecze siatkówki w sezonie 2017/2018, które będą rozgrywane w lubińskiej Hali widowiskowo-sportowej RCS.
Cuprum Lubin w zbliżającym się sezonie 2017/2018 to całkiem nowy zespół! Drużyna pod wodzą nowego trenera Patrica Duflos będzie mieszanką siatkarskiego doświadczenia z siłą młodości. Cuprum Lubin wzbogacił skład o nowych zawodników, takich jak charyzmatyczny rozgrywający Michal Masny, waleczni przyjmujący Miloš Terzić i atakujący Adrian Patucha. Na parkiecie boiska Hali RCS pojawią się też zawodnicy znani z poprzednich sezonów, którzy zdążyli już podbić serca kibiców swoją grą, mi.in. Łukasz Kaczmarek i Robert Täht (reprezentanci kadry narodowej!). Zespół w sezonie 2017/2018 dopełnią młodzi, wspaniale rokujący zawodnicy: Filip Biegun, Bartosz Makoś i Przemysław Smoliński. Jednym słowem nowy sezon ligowy zapowiada się bardzo ciekawie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do kibicowania naszej drużynie i wzięcia udziału we wszystkich spotkaniach nadchodzącego sezonu 2017/2018.