Konferencja pt. „Kapitał i Instrumenty Rozwoju”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji pt.Kapitał i Instrumenty Rozwoju”, która odbędzie się 5 czerwca 2019 roku  w godz. 10:30-15:00, w Centrum Kultury MUZA w Lubinie (ul. Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin). Konferencja objęta Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Pakiet 100 zmian dla firm, Konstytucja Biznesu, Pakiet MSP czy konsultowany obecnie Pakiet Przyjazne Prawo to działania, które poprawiają prawne i instytucjonalne otoczenie biznesu. Pracodawcy i przedsiębiorcy są istotnymi partnerami w realizacji tych działań, a naszym wspólnym celem jest podnoszenie efektywności polskiego biznesu przez rozwój innowacyjnych rozwiązań.
Celem Konferencji będzie dostarczenie wiedzy na temat obecnych i przyszłych rządowych rozwiązań dla przedsiębiorców z sektora MŚP, instrumentów dla budowania kapitału oraz dyskusja nad ścieżkami rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności.
Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie Konferencji https://konferencjakapital.pl. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 3.06.2019 roku.
Procesem rejestracji zajmuje się Biuro Związku Pracodawców Polska Miedź. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem: szkop@pracodawcy.pl lub pod nr tel. 76/8478585.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!