Konferencja pt. „Surowce dla gospodarki Polski” – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji pt. „Surowce dla gospodarki Polski”, która odbędzie się 23 maja 2017 roku w godz. 12:00-16:00, w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Aula Główna, pawilon A-0, I piętro).


csm_logo_MS_3d9423ff35
Patronat Honorowy nad Konferencją objął Prof. dr hab. Mariusz-Orion Jędrysek,
Sekretarz Stanu, Główny Geolog Kraju, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Surowcowej Państwa.


Organizatorami są: Związek Pracodawców Polska Miedź, Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, Instytut Autostrada Technologii i Innowacji oraz Forum Przemysłu Wydobywczego.

zaproszenie na Konferencję Surowce dla gospodarki Polski, 23.V.2017, Kraków, AGH

Powszechna świadomość tego, że firmy górnicze są filarami budżetu jest niewielka, więc niezbędna jest szeroka i rzetelna informacja o potrzebach oraz znaczeniu górnictwa dla gospodarki krajowej, produkcji energii, materiałów przemysłowych i innych produktów, stanowiących podstawę życia społecznego i ekonomicznego.

Chcemy, aby to spotkanie, które odbywa się w ramach Międzynarodowych Targów Pracy Branży Surowcowej, było okazją do integracji i dyskusji przedstawicieli tej gałęzi gospodarki na temat przyszłych kierunków rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.

Organizacją Konferencji zajmuje się Biuro Związku Pracodawców Polska Miedź. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 19 maja 2017 roku na adres: sekretariat@pracodawcy.pl lub nr tel 76/8478585.