Konferencja SUSTAINABILITY OF MINERAL RESOURCES AND THE ENVIRONMENT

Ministerstwo Środowiska Republiki Słowacji, EUROMINES we współpracy z partnerami branżowymi ze Słowacji organizują Konferencję Sustainability of Mineral Resources and the Environment, która odbędzie się w dniach 21-22.11.2016 w Bratysławie, w ramach Słowackiej Prezydencji w Radzie UE.
Tematyka Konferencji skupia się na dwóch zagadnieniach: Polityka Surowcowa w krajach Unii Europejskiej (znaczenie surowców mineralnych dla rozwoju gospodarek narodowych oraz wzrostu gospodarczego w Europie, przeciwdziałanie konfliktom społecznym); Wpływ górnictwa na środowisko (zrównoważony rozwój, recykling, rekultywacja)
Nie jest przewidziana żadna opłata konferencyjna za udział w konferencji oraz wydarzeniach towarzyszących, po stronie uczestników leżą koszty dojazdu i zakwaterowania. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.
Każdy uczestnik musi przejść obowiązkową rejestrację poprzez otrzymanie akredytacji w systemie bezpieczeństwa NOVENTO. Rejestracja jest możliwa od dnia 26 września 2016!
Więcej informacji o Konferencji na stronie: http://mineral-resources.sazp.sk/

Źródło: http://mineral-resources.sazp.sk/
Euromines: http://www.euromines.org/events/2016-11-21-sustainability-of-mineral-resources-and-the-environment
 


Załączniki, które znajdowały się w tej wiadomości zostały przeniesione do aktualizacji dokonanej w dniu 21 października 2016 pod linkiem:
http://pracodawcy.pl/konferencja-sustainability-of-mineral-resources-and-the-environment-aktualizacja/