Beata Staszków

Od 2016 prezes zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź, menedżer i konsultant biznesowy z  ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz potwierdzonymi sukcesami w zakresie poprawy jakości świadczonych usług w instytucjach not-for-profit, uczelniach wyższych oraz firmach konsultingowych. 

W latach 1991-2001 pracowała w nowo powstających uczelniach wyższych takich jak Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Legnicy i Wyższa Szkoła Zarządzania (Polish Open University).

Po ukończeniu studiów MBA rozpoczęła pracę jako konsultant biznesowy i interim menadżer w firmach potrzebujących wsparcia w czasie kompleksowych procesów restrukturyzacyjnych. Posiada potwierdzone umiejętności opracowywania i wdrażania strategii biznesowych podnoszących efektywność zarówno dużych podmiotów, jak i małych i średnich firm.

W latach 2006-2009 na stanowisku zastępcy dyrektora Związku Pracodawców Polska Miedź, zbudowała relacje z międzynarodowymi organizacjami działającymi na rzecz przemysłu wydobywczego oraz instytucjami działającymi na rzecz pracodawców w kraju i zagranicą.

W latach 2010- 2016 pracowała jako konsultant biznesowy, trener i coach w firmach Catalyst, Workstream Consulting, Career Intelligence i Mentor EU w Wielkiej Brytanii.

Jej pasją jest czytanie literatury, słuchanie muzyki poważnej i joga

 

kontakt: staszkow@pracodawcy.pl