III MIĘDZYNARODOWY KONGRES GÓRNICTWA RUD MIEDZI

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw szansom i wyzwaniom przed jakimi stoi górnictwo rud miedzi w aktualnej sytuacji makroekonomicznej, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa Oddział w Lubinie oraz Związek Pracodawców Polska Miedź, organizują już po raz trzeci Międzynarodowy Kongres Górnictwa Rud Miedzi, który odbędzie się w dniach 16-18 września 2015r. w Lubinie.

Wiodącymi tematami Kongresu będzie problematyka pozyskiwania i udostępniania złóż oraz techniczne, technologiczne i organizacyjne aspekty prowadzenia działalności górniczej. Jesteśmy przekonani, że kolejna edycja Kongresu, wyniki prowadzonych rozmów i dyskusji, inspirująco wpłyną na skuteczność dalszych przedsięwzięć dla firm górniczych w zakresie poprawy efektywności oraz bezpieczeństwa działalności wydobywczej i biznesowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Międzynarodowym Kongresie Górnictwa Rud Miedzi, któremu towarzyszyć będzie wystawa maszyn i urządzeń firm współpracujących z zakładami górniczymi KGHM Polska Miedź S.A. lub oferujących swoje rozwiązania techniczne do stosowania w górnictwie rud miedzi.

W ramach wystawy przewidujemy przeprowadzenie konkursu „Innowacyjny Produkt ‘2015”.

Liczymy na Państwa udział w Kongresie. Zachęcamy do przygotowania referatu oraz do zaprezentowania firmy podczas jednej z wybranych przez siebie sesji problemowych oraz w trakcie trwania wystawy.
Prezentacja wystawiennicza będzie miała miejsce na terenach Biura Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.
Przewidujemy ponadto możliwość wystawienia obiektów większych, np. maszyn górniczych, na terenach wystawowych (w ścisłym sąsiedztwie Centrum Wystawowego).
Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu, wystawy oraz wszystkie formularze znajdziecie Państwo na stronie internetowej
http://www.sitglubin-kongres.pl/

Rejestracji elektronicznej poprzez stronę będzie można dokonywać od marca br.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:
Sekretariatu Międzynarodowego Kongresu Górnictwa Rud Miedzi
e-mail: sekretariat@pracodawcy.pl
tel.: 076/ 847 85 85

Informacji udzielają:
Izabela Kłapkowska
Barbara Baszczyk – Stelmach

 

Szczegółowych informacji w sprawie organizacji wystawy prosimy o kontakt:

Andrzej Kowal
tel. +48 76 7482 500, e-mail: a.kowal@kghm.pl

Krzysztof Cedro
tel. +48 76 7482 230, e-mail: k.cedro@kghm.pl

z poważaniem
Komitet Organizacyjny
III Międzynarodowego Kongresu Górnictwa Rud Miedzi