Nabory na wyjazdy studyjne z UMWD

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Samorząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza Państwa do wzięcia udziału w aktualnie prowadzonych naborów na dwa wyjazdy: do Niemiec i do Czech.

  1. Nabór na wyjazd – „SAXONY!visit” – a business tour through aviation and aerospace location Saxony

Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Rozwój inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska poprzez skoordynowane działania animacyjne w zakresie przedsiębiorczego odkrywania” ogłasza nabór na wyjazd na misję gospodarczą „SAXONY!visit” – a business tour through aviation and aerospace location Saxony.

Wydarzenie, na które składać się będzie seria spotkań i wizytacji, przeznaczone jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, przedstawicieli nauki, osób zajmujących się współpracą nauki i biznesu oraz transferem technologii działających w branży aviation i aerospace z terenu województwa dolnośląskiego. Głównym organizatorem wydarzenia jest Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu (SMWA), a jego koordynacją zajmuje się przedsiębiorstwo państwowe Saxony Trade & Invest.  Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2023 r. w Dreźnie. 

Urząd Marszałkowski oraz organizatorzy wydarzenia w Saksonii zapewniają transport, zakwaterowanie i wyżywienie.

Więcej informacji pod linkiem: https://innowacje.dolnyslask.pl/node/339

2. “Future of the Ústí Region” – strategic sources and materials of the region

Województwo Dolnośląskie – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu „Rozwój inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska poprzez skoordynowane działania animacyjne w zakresie przedsiębiorczego odkrywania” ogłasza nabór na wyjazd na konferencję międzynarodową “Future of the Ústí Region” – strategic sources and materials of the region.
Wydarzenie, na które składać się będzie seria prezentacji i spotkań, przeznaczone jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, przedstawicieli nauki, osób zajmujących się współpracą nauki i biznesu oraz transferem technologii działających w branży energetycznej i surowcowej z terenu województwa dolnośląskiego. Głównym organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Jana Ewangelisty Purkyniego w Usti nad Labem.  Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2023 r. w Usti nad Labem. W czasie konferencji zapewnione zostanie tłumaczenie na język angielski.

Urząd Marszałkowski oraz organizatorzy wydarzenia w Usti zapewniają transport, zakwaterowanie i wyżywienie.

Więcej informacji pod linkiem: https://innowacje.dolnyslask.pl/node/354

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego