OBALAMY BIZNESOWE MITY

Co jakiś czas pojawia się nowa teoria, o której mówi się, że zrewolucjonizuje życie, rozwój osobisty, biznes. Kiedy z niektórych opadnie kurz początkowego entuzjazmu i poddane zostaną chłodnej analizie, pojawiają się wątpliwości. Wytrwałym pogromcą mitów jest dr Sławomir Jarmuż, psycholog, trener i doradca biznesowy.

Spotkania „O biznesie przy kawie” to propozycja dla kadry menedżerskiej nie tylko firm członkowskich Związku. Webinary mają formułę otwartą, zapraszamy na nie wszystkich przedsiębiorców.

Wiemy, że zarządzanie firmą czy prowadzenie własnych przedsięwzięć, zwłaszcza w trudnych czasach kryzysu spowodowanego pandemią, jest często wyzwaniem. Chcemy Wam pomóc, dostarczając przydatną wiedzę, poruszając aktualne tematy, a czasami rozprawiając się z mitami funkcjonującymi w biznesie – mówi Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Podczas spotkania pt. „Co mogą nam zaoferować guru zarządzania i rozwoju osobistego?” dr Sławomir Jarmuż wyjaśniał, czym naprawdę jest NLP (Neurolingwistyczne programowanie), jak (nie) działa burza mózgów, co rzeczywiście daje nam tzw. pozytywne myślenie.

Świat szkoleń biznesowych i rozwoju osobistego, oprócz przydatnych i mądrych treści, oferuje niestety wiele niesprawdzonych koncepcji, półprawd lub zwykłych bzdur. Niektóre z nich są tak popularne, że traktujemy je jak rzetelną wiedzę. To może nam po prostu szkodzić – uważa dr Sławomir Jarmuż.

Zachęcamy do obejrzenia pełnego zapisu webinaru, który znajdziecie na naszym kanale You Tube