PIŁKA NOŻNA ŁĄCZY WSZYSTKICH

Drużyna Huty Miedzi Głogów była wielkim zwycięzcą ubiegłorocznego, V Turnieju Piłkarskiego o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź. Kto zabierze trofeum do domu w tym roku, okaże się już 10 września. Zapraszamy firmy i samorządy do zgłaszania udziału w zawodach. Gwarantujemy, że piłkarskich emocji i dobrej zabawy nie zabraknie.

Związek Pracodawców Polska Miedź, Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego oraz Zagłębie Lubin S.A. organizują VI Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Sekretarza Stanu Krzysztofa Kubowa, szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów RP. Ubiegłoroczna edycja udała się znakomicie. Chociaż turniej ma charakter towarzyski, to zawodnicy walczyli do ostatniego podania, mówiąc piłkarskim żargonem „gryźli trawę”. To było prawdziwe sportowe święto, w którym uczestniczyły całe rodziny.

Trudno nie być zadowolonym, gdy się widzi takie sportowe emocje i ducha walki. Jest to zarazem wspaniała integracja ludzi pracujących w różnych oddziałach grupy kapitałowej KGHM i naszych firmach członkowskich. Okazja do spotkania na murawie samorządowców, z działaczami gospodarczymi i politykami. Ten turniej pokazuje, że piłka nożna łączy wszystkich. Nie tylko w KGHM, ale i w całym regionie –­ tak podsumowała wydarzenie Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Już można zgłaszać chęć udziału w tegorocznym turnieju, który odbędzie się w sobotę 10 września, na boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin. Początek rozgrywek zaplanowano na godz. 10:00. W turnieju głównym zobaczymy drużyny firm członkowskich, samorządów i zaprzyjaźnionych organizacji Związku. W Turnieju VIP zagrają reprezentacje ZPPM, Samorządowcy i służby mundurowe.

Naszą drużynę już przygotowujemy. Chcemy się dobrze zaprezentować podczas Turnieju, z pewnością będziemy walczyć o zwycięstwo. Może tym razem uda się pokonać zawsze silną ekipę służb mundurowych? Pracujemy nad kondycją i techniką. Nie oddamy żadnego meczu walkowerem – zapewnia Piotr Karwan, Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź. – Liczę na świetne spotkanie wszystkich sympatyków Związku. Będzie czas na rozmowy i budowanie nowych relacji. Zapraszam – dodaje Piotr Karwan.

W turnieju głównym może wziąć udział maksymalnie 20 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata wpisowego. Zgłoszenie należy wysłać na adres: sekretariat@pracodawcy.pl. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 76 847 85 85.