Pracodawcy zaprosili samorządowców i przedsiębiorców do Złotoryi

Kilkudziesięciu przedsiębiorców i samorządowców z całego powiatu złotoryjskiego wzięło dziś udział w śniadaniu biznesowym zorganizowanym przez Związek Pracodawców Polska Miedź. Była to doskonała okazja, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się, z jakich funduszy można pozyskać środki na rozwój gospodarczy i inwestycje prorozwojowe.

Śniadanie gospodarczo-samorządowe to kolejna propozycja Związku Pracodawców Polska Miedź wpierająca rozwój regionu. Na spotkanie w Złotoryi, Związek zaprosił przedsiębiorców i samorządowców z powiatu złotoryjskiego oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz instytucji państwowych i samorządowych działających na rzecz rozwoju gospodarczego regionu.

-Cieszę się z tak dużej frekwencji, to dowód na to, że potrzebne są spotkania, na których można się dowiedzieć od ekspertów, jakie środki na prorozwojowe inwestycje mają państwowe i samorządowe instytucje. Dziękuję wszystkim gościom za obecność i podzielenie się najnowszymi informacjami na temat dostępnych funduszy. Szczególnie dziękuję burmistrzowi Złotoryi za zaproszenie i za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszego wydarzenia. Dzisiejsze spotkanie to także doskonała okazja do bezpośrednich rozmów i do wymiany cennych doświadczeń – mówi Piotr Karwan, wiceprezes Związku Pracodawców Polska Miedź.

Relacje z naszego wydarzenia:

https://zmiedzi.pl/wydarzenia/pracodawcy-zaprosili-samorzadowcow-i-przedsiebiorcow-do-zlotoryi-97674/

https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/zlotoryja/41311-o-pieniadzach-i-gospodarce-foto?fbclid=IwAR1S7d8fNxT8BNThx_UFSld2aDi2VZT2BErqBGPCDbvIQ0BoIZl6uxWRMys

https://legnica.fm/zlotoryja-stolica-polskiego-zlota/47942-glodni-wiedzy-na-sniadaniu-gospodarczym

http://www.zlotoryjska.pl/aktualnosc-1-7578-sila_gospodarcza_zlotoryi_bedzie_rosnac.html?fbclid=IwAR3F0kWrPSLN5Oi7aSqC3HpLYmAOHnAfYVNIp0a3JDLnCZ89WO7kLFYE_Ls