ROZWIJAJ KOMPETECJE Z NAMI

Rozpoczynamy nowy projekt szkoleniowy „Akademia rozwoju kadr menedżerskich” – skierowanym do menagerów – osób, które objęły stanowiska kierownicze w firmach na różnych szczeblach. Szczegóły tego i innych wydarzeń znajdziecie w artykule.

7 GRUDNIA, GODZ. 12:00 – 14:00, HOTEL OBERŻA SKARBEK, W LUBINIE

SPOTKANIE MENTEES VI EDYCJI PROGRAMU MENTORINGOWEGO

Podczas spotkania omówimy zasady funkcjonowania Programu Mentoringowego oraz przeanalizujemy warunki dobrego stawiania celów. Warsztat poprowadzi Elżbieta Dunaj – opiekun programu.

12 GRUDNIA, GODZ. 9:00-15:00., CENTRUM RANCZO,  W LUBINIE

Drugi termin (do wyboru) 10 stycznia 2023 r.

SZKOLENIE „UDANE ROZMOWY ROZWOJOWE Z PRACOWNIKAMI”

Przełom roku stanowi zawsze dobry moment podsumowań pracy w firmie oraz oceny dokonań naszych pracowników. Najczęściej jest to okres, kiedy chcemy dokonać oceny pracy zespołu albo zastanowić się, co możemy wspólnie zmienić lub poprawić. Rozmowy mogą również służyć temu, czy i jak przeprowadzić zmiany np. awans pracownika lub podwyżki wynagrodzeń. Właściwe zaplanowanie i przeprowadzenie rozmów oceniających lub feedbackowych zależy od bardzo wielu czynników. I o tym właśnie będzie mowa na naszym szkoleniu w Lubinie.

Całe szkolenie będzie prowadzone za pomocą form aktywnych: mini-dyskusja w grupach, ćwiczenia grupowe, prezentacje uczestników, mini-wykład trenerski.

Szkolenie poprowadzi praktyk, Marcin Kowalski, Prezes Zarządu firmy Human Partner Sp. Z o.o. Posiada ponad 15 – letnie doświadczenie trenerskie i doradcze. Jest absolwentem Strategic Leadership Academy (ICAN Institute/Harvard Business Review Polska), Szkoły Trenerów Zarządzania Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Ukończył również certyfikowany kurs Facilitation Foundation (certyfikat APMG International). Prowadzi zajęcia w formie indywidualnych i grupowych sesji strategicznych dla kadry zarządzającej firm dotyczące budowania i wspierania efektywnych zespołów, rozwoju i doskonalenia kompetencji menadżerskich oraz tworzenia innowacji i nowych modeli biznesowych. Pasjonuje się nowymi technologiami, podróżami i górskimi wędrówkami. Tata dwóch uroczych córek.

13 GRUDNIA, GODZ. 10:00 – 15:00, PLATFORMA CLICKMEETING

SZKOLENIE ONLINE „ZAMKNIĘCIE ROKU I SPORZĄDZANIE ROCZNYCH SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH”

Prowadzący Michał Kołosowski

GRUDZIEŃ 2022 – MAJ 2023

„AKADEMIA ROZWOJU KADR MENEDŻERSKICH”

Rozpoczynamy nowy projekt szkoleniowy skierowany do osób, które objęły stanowiska kierownicze w firmach na różnych szczeblach.

Celem tego programu jest ułatwienie menedżerom przejmowania nowych ról poprzez wyposażenie ich w sprawdzone know-how zarządcze. Zapewni im to zarówno bezpieczeństwo funkcjonowania, jak i zwiększy komfort pracy w nowych zadaniach. Program, który przygotowaliśmy to cykl 4 szkoleń, logicznie ze sobą połączonych, który pozwala menedżerom przejąć świadomą kontrolę nad tym, w jaki sposób realizowana jest współpraca w ich organizacji i osiągane są cele.

Program składa się z 4 modułów trwających 2 dni każdy:

Szkolenia odbędą się w Lubinie, Oberża Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20 w następujących terminach:

19-20 grudnia, 21-22 lutego, 20-21 marca, 18-19 maja

W związku z dużym zainteresowaniem tą propozycją i brakiem miejsc na powyższe terminy rozważamy organizację kolejnej edycji.

Szczegółowe informacje na temat naszych wydarzeń uzyskacie pod adresem: szkolenia@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl. Zapraszamy także do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. O rekrutacji będziemy informować na bieżąco.