ROZWIJAJ KOMPETENCJE Z NAMI

Pierwsze marcowe szkolenie „Płace w 2023 z uwzględnieniem zmian w PIT. Rozliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców” już za nami. Wzięło w nim udział ponad 50 osób, serdecznie dziękujemy za zainteresowanie. W marcu mamy wiele innych ciekawych propozycji, szczegóły w tekście.

10 MARCA, GODZ. 9:00 – 16:00, CENTRUM „SZKUTNIK” W OBORZE

WARSZTAT PROGRAMU MENTORINGOWEGO

Zapraszamy mentorów VI edycji Programu na szkolenie z autoprezentacji i tworzenia filmów do mediów społecznościowych. Nasz ekspert opowie, jak wykorzystaniem telefonu komórkowego przygotować interesujący content wideo.

16 MARCA I 24 MARCA, GODZ. 11:00 DO 14:00, MCKK W LUBINIE

PRACA ZDALNA I NIETRZEŹWOŚĆ W KODEKSIE PRACY W 2023 ROKU

Jakie zmiany czekają nas w powyższym zakresie, wytłumaczy Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy. Stacjonarne seminarium dla dwóch grup (termin do wyboru) organizujemy wspólnie z Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr.

17 MARCA, GODZ. 10:00 -15:00, PLATFORMA CLICKMEETING

Bartłomiej Chałupiński ze Stowarzyszenia Księgowych w Legnicy przedstawi nowości w rozliczeniach podatków od firm. Ze względu na bliski termin (do 31 marca) złożenia deklaracji CIT liczymy na duże zainteresowanie szkoleniem. Prosimy zgłaszać się już dziś.

21 – 22 MARCA, GODZ. 8:00 – 15:00, HOTEL SKARBEK-OBERŻA W LUBINIE

AKADEMIA ROZWOJU KADR MENEDŻERSKICH

Podczas trzeciej sesji uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju kompetencji potrzebnych do tego, aby pracownicy podczas wprowadzanych zmian reagowali na nie ciekawością i chcieli włączać się w ich wdrażanie.

Przypominamy, że w Akademii mogą uczestniczyć wcześniej zgłoszone osoby.

22 MARCA, GODZ. 10:00 – 13:00, CENTRUM BIZNESOWE LETIA W LEGNICY

KONFERENCJA FINANSE I NARZĘDZIA ROZWOJU INNOWACYJNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Zapraszamy na konferencję dla dużych, średnich i małych firm z regionu Zagłębia Miedziowego organizowanej przez ZPPM we współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Eksperci z państwowych i samorządowych instytucji przedstawią instrumenty wsparcia rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjnych projektów z funduszy europejskich, krajowych i regionalnych.

23 MARCA, GODZ.10:00-15:00, PLATFORMA CLICKMEETING

OCENA FINANSOWA KONDYCJI PRZEDSIĘBIORSTWA

Kolejne spotkanie z bardzo cenionym przez Państwa ekspertem prof. Bartłomiejem Nitą.

31 MARCA, GODZ. 9:00-15:00, PLATFORMA ZOOM

ZMIANY W KODEKSIE PRACY

Szkolenie online z zakresu z obowiązujących aktualnie przepisów prawa pracy.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń uzyskacie pod adresem: szkolenia@pracodawcy.pl lub stelmach@pracodawcy.pl. Zapraszamy także do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. O rekrutacji będziemy informować na bieżąco.