Seminarium „Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle”, 27 kwietnia 2022, Lubin

KGHM Polska Miedź S.A., Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa w Lubinie i Związek Pracodawców Polska Miedź mają zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium „Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle”, które odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2022 roku w godz. 10:00 – 13:30 w siedzibie KGHM Polska Miedź S.A w sali im. Jana Wyżykowskiego przy ulicy M.C. Skłodowskiej 48 w Lubinie. Dla podkreślenia znaczenia tematu spotkanie zostało objęte Honorowym Patronatem Dr inż. Adama Mirka, Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego.

Celem spotkania jest przedstawienie najlepszych praktyk firm górniczych (w tym KGHM) oraz przemysłowych w obszarze ochrony życia i zdrowia oraz także dyskusja nad efektywną współpracą między organami nadzoru, firmami górniczymi oraz partnerami społecznymi.

Ważnym elementem uroczystości będzie otwierające spotkanie wspólne złożenie kwiatów przez zaproszonych gości pod pamiątkową tablicą ku czci osób poszkodowanych w wyniku wypadków przy pracy, które będzie miało miejsce przed spotkaniem o godz. 9:50.

W załączeniu znajduje się projekt programu spotkania.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 25.04.2022 roku na formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/kT7fbtu1zrELAN8A6
Dodatkowe informacje: (tel: 76/8478585; e-mail: szkop@pracodawcy.pl).
Dodaj wydarzenie do kalendarza Google
Dodaj wydarzenie do kalendarza Outlook ICal