Seminarium „Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle. Bądź odpowiedzialny za innych”, 25 kwietnia 2023, Lubin

KGHM Polska Miedź S.A oraz Związek Pracodawców Polska Miedź mają zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników w przemyśle. Bądź odpowiedzialny za innych, które odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2023 roku w godz. 10:00 – 14:00 w siedzibie KGHM Polska Miedź S.A w sali im. Jana Wyżykowskiego przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 48 w Lubinie. Dla podkreślenia znaczenia tematu spotkanie zostało objęte Honorowym Patronatem Dr inż. Adama Mirka, Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego.

Celem spotkania jest przedstawienie najlepszych praktyk firm górniczych (w tym KGHM) oraz przemysłowych w obszarze ochrony życia i zdrowia oraz także dyskusja nad efektywną współpracą między organami nadzoru, firmami górniczymi oraz partnerami społecznymi.

Ważnym elementem uroczystości będzie otwierające spotkanie wspólne złożenie kwiatów przez zaproszonych gości pod pamiątkową tablicą ku czci osób poszkodowanych w wyniku wypadków przy pracy, które będzie miało miejsce przed spotkaniem o godz. 10:00.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o informację, czy w uroczystości wezmą udział Państwa reprezentanci z kwiatami, czy kwiaty zostaną złożone w ramach wspólnej delegacji uczestników spotkania.

W załączeniu przesyłam projekt programu spotkania.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 21.04.2023 roku na formularzu zgłoszeniowym.

Rejestracja na spotkanie: https://forms.gle/DtXFiCdykzXzFLp19

Dodatkowe informacje: (tel: 76/8478585; e-mail: szkop@pracodawcy.pl).

Dodaj wydarzenie do kalendarza Google
Dodaj wydarzenie do kalendarza Outlook ICal

 

Seminarium w ramach projektu Akademia Rozwoju Przemysłu 4.0