SIŁA KONTAKTÓW

Przedsiębiorcy z różnych środowisk z regionu Zagłębia Miedziowego mieli okazję spotkać się i poznać możliwości rozwoju biznesu jakie daje networking i wzajemne polecenia, na Gali Biznesu w Lubinie organizowanej przez Business Meeting Club Zagłębia Miedziowego. Partnerem Klubu jest Związek Pracodawców Polska Miedź. 

Małe i średnie firmy wykazują pewną niechęć do zrzeszania się. Jeżeli tworzymy im miejsce i przestrzeń, żeby mogły się spotkać, żeby ludzie prowadzący biznes mogli się poznać, zobaczyć co są sobie w stanie zaoferować, nabrać do siebie zaufania, to w dłuższej perspektywie będzie to korzystne dla całego naszego regionu. Dlatego Związek Pracodawców wspiera BMC – powiedziała Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.
Firma Financial Solution (członek ZPPM) od początku swojego istnienia stawia na rozwój przedsiębiorczości, proponując między innymi nowoczesne rozwiązania finansowe, szkolenia czy specjalny Program Rabatowy tylko dla partnerów firmy i BMC. Business Meeting Club ZM ma być miejscem, w którym właściciele, szefowie firm mogą się poznać, nawiązywać relacje, wymieniać doświadczeniami.
Nasz region jest idealny do biznesu w każdej skali, makro i mikro. My chcemy wspierać małe i średnie firmy, im najbardziej kibicujemy. W BMC chcemy połączyć 4 miasta Lubin, Legnicę, Polkowice i Głogów i dać możliwość rozwoju naszym rodzimym firmom. Zwłaszcza, w tym szczególnie trudnym czasie kryzysu gospodarczego związanego z pandemią warto, abyśmy zadbali o lokalnych przedsiębiorców, bo to oni generują miejsca pracy i stabilność finansową regionu- przekonuje Tomasz Iwaniec, Prezes Zarządu Business Meeting Club sp. z o.o.
W Gali Biznesu uczestniczyło ponad 100. przedsiębiorców z różnych miejscowości i branż. Networkingu czyli skutecznego nawiązywania relacji biznesowych uczył Grzegorz Turniak, jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. W trakcie wydarzenia dostępni byli również doradcy z zakresu m.in. finansowania firmy, dotacji unijnych, Tarczy Antykryzysowej optymalizacji kosztów benefitów pracowniczych.