Śniadanie biznesowe Financial Solutions

Wspólnie z Financial Solutions Zagłębie Miedziowe oraz Firmą RRJ Group serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Śniadanie biznesowe, które odbędzie się 17 grudnia br. w godzinach od 10.00 do ok. 13.00 w Sali VIP Zagłębia Lubin SA, ul. M. Skłodowskiej- Curie 98.
O czym będziemy rozmawiać:
*Wdrażanie Pracowniczych Programów Lojalnościowych utrzymanie Pracownika (Emocje i Motywacja)
*Edukacja Pracowników Wzrost wydajności (Wzorce i Drogowskazy)
*Optymalizacja istniejących rozwiązań pracowniczych (Strategie i Planowanie)
Program RRJ Group uczy czym jest: Energia życiowa i bezpieczeństwo finansowe na linii życia!
czyli
*Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe?
*Co prowadzi do wypalenia i jak temu zapobiec?
*Jak zapewnić sobie wolność wewnętrzną i długoterminową motywację do działania?
Prelegenci:
Dr Zenon Waldemar Dudek
Psychoterapeuta, psychiatra, twórca programu rozwoju osobistego „Linia życia” i mentoringu dla przywódców, menedżerów, ekspertów. Autor wielu książek i artykułów z dziedziny psychologii biznesu, higieny psychicznej i psychoterapii. Prowadził szkolenia dla takich firm, jak Procter & Gamble, Independent Digital, ASM Group.
Właściciel wydawnictwa ENETEIA (ponad 100 wydanych książek w tym 7-tomowy podręcznik psychoterapii, którego jest współautorem). Redaktor naczelny pisma „ALBO albo” (ponad 60 zeszytów). Od ponad 20 lat organizuje ogólnopolskie konferencje poświęcone psychologii Junga i psychologii kultury.

Radosław Rafał Jodko

Prezes Zarządu RRJ Group. Analityk rynków finansowych i doradca finansowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu planów finansowych dla klientów indywidualnych i firm.  Specjalizuje się w badaniu psychologicznych podstaw decyzji finansowych oraz natury finansowej jednostek i grup społecznych. Propagator analizy ekonomicznych aspektów stylów życia pracowników i ich wpływu na koszty pracodawców. Współtwórca projektów Natural Energy Program (NEP), Swiss Dynamo i Super Foods Republic oferujących usługi z zakresu budowy efektywnego ekosystemu podnoszenia poziomu dobrostanu pracowników w miejscu pracy. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada certyfikat ACCA (F1-F9); specjalizacja: audyt i kontrola zarządcza w biznesie.
Partner biznesowy Financial Solutions Zagłebie Miedziowe firma RRJ Group działa na rynku od 2005 roku.
W tym czasie pomogliśmy wielu małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w znalezieniu właściwych recept na stabilne funkcjonowanie na chwiejnym rynku pracy. Jako niezależni doradcy finansowi zbudowaliśmy i poprawiliśmy działanie wielu programów lojalnościowych i systemów motywacyjnych w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zapewniliśmy wybór najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, zoptymalizowaliśmy setki umów, wdrożyliśmy tysiące pomysłów, a wszystko po to, aby nasi Klienci mogli zaliczyć współpracę z nami do grona najbardziej udanych inwestycji. Obok wymiernych korzyści dajemy też podstawę do samorealizacji, spełnienia i niezwykle cenny spokój.
Uprzejmie prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w spotkaniu do 13 grudnia br. drogą mailową.