Śniadanie biznesowe pt. „Czy transformacja organizacji w oparciu o podejście Kaizen/Lean to dobry wybór na trudne czasy?”.

Serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe, organizowane wspólnie z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. oraz Kaizen Institute Poland pt. „Czy transformacja organizacji w oparciu o podejście Kaizen/Lean to dobry wybór na trudne czasy?”. Spotkanie odbędzie się 27 października 2022r. w godzinach od 10.00 do 12.30 w Legnicy, w siedzibie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ul. Rycerska 24.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Wsparcie przedsiębiorców i współpraca z klastrami – Aleksandra Jurkiewicz, Dyrektor Departamentu Klastrów Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
  • Filozofia Kaizen – czy warto zainteresować się tym podejściem we wprowadzaniu zmian w organizacji?
  • Główne czynniki sukcesu – co sprawia, że jedne organizacje osiągają sukces wdrażając narzędzia Kaizen a inne nie?
  • Ludzie w filozofii Kaizen – garść mitów, w które wciąż wierzymy…
  • O tych, którym udało się wdrożyć transformację Kaizen i utrzymać efekty, przykłady wdrożeń w firmach produkcyjnych i usługowych.

Konsultanci Kaizen Institute Poland:

Grzegorz Pętal – Senior Konsultant Kaizen – praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w obszarze KAIZEN™/Lean, zarządzania zmianą/transformacją w organizacji, zarządzania zasobami ludzkimi, zdobytym w międzynarodowych organizacjach z sektorów automotive, energetyki, finansów i handlu. Prowadzi doradztwo i warsztaty obejmujące aspekty kompleksowej transformacji organizacji w oparciu o metodologię KAIZEN™/Lean. Certyfikowany Trener i Coach, doświadczony menedżer projektu (posiada certyfikat PRINCE2 Practitioner). Autor publikacji z zakresu KAIZEN™/Lean, wykładowca studiów podyplomowych z obszaru ciągłego doskonalenia.

Marta Kanus – Konsultant Zarządzający, Project Manager – odpowiada za kontakt z Klientem, merytoryczną realizację projektów doradczych i szkoleniowych oraz zarządzanie nimi. Certyfikowany Praktyk KAIZEN™, absolwentka studiów podyplomowych Menedżer Jakości w branży Automotive oraz Zarządzania Projektami (posiada certyfikat PRINCE2 Foundation). Autorka publikacji z zakresu KAIZEN™/Lean, prowadzi zajęcia dla studentów, występuje na konferencjach promując działania ciągłego doskonalenia w środowisku praktyków i pasjonatów KAIZEN™/Lean. Zarządza organizacją Europejskiego Kongresu KAIZEN™ oraz KAIZEN™ Manager Club.

Zapraszamy do dyskusji podczas naszego spotkania. Udział jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie obecności do 22 października br. na adres szkolenia@pracodawcy.pl