Śniadanie biznesowe z podatkami, 11 kwietnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy na Śniadanie biznesowe z podatkami w formie seminarium, które odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w godzinach od 9.00 do 12.30  w Lubinie, w Hotelu Oberża Skarbek, ul. Budowniczych LGOM 20.
Podczas spotkania eksperci z firmy WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy przedstawią Państwu zmiany w prawie podatkowym, które mogą mieć wpływ na Państwa biznes, jak można się do nich przygotować oraz jak ograniczyć ryzyka przy stosowaniu nowych przepisów.
Seminarium skierowane jest do dyrektorów i managerów zarządzających działami finansowymi lub podatkowymi głównych księgowych oraz finansistów.
Eksperci:
Tomasz Wołczek – Partner WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy
Od 2004 r. posiada zawodową licencję doradcy podatkowego. Doświadczenia zawodowe zdobywał w zespole prawno-podatkowym firmy PwC, w której pracował do końca 2016 r. na stanowisku dyrektora. Obecnie zarządza praktyka podatkową WPW i doradza przedsiębiorstwom na terenie całej Polski. Wśród jego klientów są spółki giełdowe, korporacje oraz firmy rodzinne i indywidualni przedsiębiorcy. Tomasz kompleksowo doradza przedsiębiorcom przy kluczowych zdarzeniach dla ich biznesu: począwszy od wyboru optymalnej formy rozpoczęcia działalności, poprzez restrukturyzacje adekwatne do potrzeb biznesu, na doborze optymalnej formy wyjścia z biznesu skończywszy.
Dawid Misiak – Menadżer w WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy
Posiada ponad 6-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego, które zbierał w zespole prawno-podatkowym firmy PwC, w której pracował na stanowisku starszego konsultanta. Jest ekspertem w kwestiach związanych z podatkiem VAT, ma również praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań JPK.
Uprzejmie proszę o wskazanie osób, które wezmą udział w szkoleniu do 4 kwietnia 2019 r. – telefonicznie lub mailem: sekretariat@pracodawcy.pl
W załączeniu informacje o spotkaniu.