SPOTKAJMY SIĘ W SIECI

Nowe czasy – nowe zasady, tylko nasze wartości niezmienne. Najwyższy poziom merytoryczny, aktualne tematy, świetni wykładowcy. Zapraszamy do korzystania z propozycji szkoleń on-line. Wygodnie, bezpiecznie, mądrze. W oczekiwaniu na spotkania bezpośrednie wykorzystajmy czas na zdalne zdobywanie wiedzy.

Pierwsze szkolenie, dotyczące wchodzących w życie 1 lipca 2020 r. przepisów dotyczących JPK-VAT oraz matrycy VAT już za nami. Webinarium poprowadzili eksperci kancelarii WPW Wołczek, Proksa i Wspólnicy. Uczestnicy zyskali ogrom wiedzy o nowych regulacjach oraz cenne rady jak przygotować się do wdrożenia stosownych zmian w systemach i procedurach działających w firmie. Już w sierpniu każda firma będzie musiała złożyć pierwsze JPK_VAT za lipiec    w całkowicie nowej strukturze.

Powoli wracamy do normalności. Życie, także biznesowe, chociaż toczy się w cieniu pandemii, ma swoje prawa i obowiązki. Chcemy pomóc firmom członkowskim jak najlepiej przygotować się do nadchodzących zmian, uzbroić je w nowe kompetencje, rozszerzyć posiadaną wiedzę i umiejętności. Dlatego nie przerywamy działalności szkoleniowej, tylko przenosimy ją do świata wirtualnego. Jestem przekonana, że webinaria będą dla Państwa użyteczne– zaprasza Beata Staszków, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Kolejne, zaplanowane szkolenia:

  1. 30 kwietnia i 5 maja w godzinach od 10.00 do ok. 13.00 (z przerwą) odbędzie się szkolenie pt. „CZAS PRACY W DOBIE ZMAGANIA SIĘ ZE SKUTKAMI COVID-19”, które poprowadzi sędzia Anna Topolska. Szkolenie realizujemy wspólnie z Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr. Planujemy udział 40 osób
  2. 6 i 8 maja dwudniowe szkolenie pt. „FINANSE DLA NIEFINANSISTÓW”. Szkolenie odbędzie się na platformie Skype for business w godzinach od 9.00 do ok. 13.30 (z przerwami). Zajęcia poprowadzi Bartłomiej Nita – Profesor Nadzwyczajny, Kierownik Katedry Rachunkowości, Sprawozdawczości i Analizy Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Prorektor do spraw Finansów i Rozwoju.

Prosimy zainteresowane osoby o kontakt na adres: stelmach@pracodawcy.pl do 4 maja 2020r. Otrzymają Państwo instrukcję włączenia się w szkolenie oraz link do platformy.