Spotkanie biznesowe: „Odkryj Sekrety Skutecznego Marketigu”

Związek Pracodawców Polska Miedź, Zagłębie Lubin S.A. oraz firma BLHO Sp. z o.o., zapraszają już 7 grudnia 2023 roku, w godzinach 9:00-12:00 na spotkanie biznesowe: „Odkryj Sekrety Skutecznego Marketingu”, które odbędzie się na Stadionie Zagłębia Lubin w Sali VIP na II piętrze (ul. M. Skłodowskiej Curie 98).

Nawet najwyższej jakości produkt potrzebuje skutecznego marketingu, by trafić do nowych klientów. Rozumiemy wyzwania, z którymi się mierzysz:

– Brak czasu na skoncentrowanie się na marketingu.

– Niepewność, jakie kroki podjąć.

– Chęć zwiększenia efektywności działań marketingowych.

Spotkanie skierowane jest dla przedsiębiorców, którzy chcą przejść od chaosu do klarownej strategii marketingowej. Dla osób, które chcą przekształcić swoje działania w systematyczne zdobywanie klientów i budowanie silnego wizerunku marki.

Prowadząc spotkanie Mateusz Górak oraz Krzysztof Grygorcewicz, przedstawiciele firmy Black Horse wykorzystają swoje bogate doświadczenie i wiedzę branżową, oferując uczestnikom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne narzędzia do skutecznego marketingu. Wydarzenie kierowane jest do przedsiębiorców, którzy chcą zrozumieć zasady efektywnego marketingu i nauczyć się, jak stosować je w praktyce.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału do dnia 4 grudnia br.

Spotkanie kierowane jest do firm członkowskich Związku.