Studiuj w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu

 

Przypominamy, że Związek Pracodawców Polska Miedź realizuje Program Firma wspólnie z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu,

Aktualnie trwa rekrutacja na studia podyplomowe, a zajęcia rozpoczynają się już w marcu!

Zachęcamy do korzystania z przysługujących Państwu zniżek w ramach umowy Programu Firma.

Zapraszamy również do kontaktu z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże przejść przez proces rekrutacji.

 

W ofercie znajdą Państwo 5 kierunków w formie online i niestacjonarnej:

WSB jest uznaną uczelnią biznesową. Funkcjonuje na rynku już od kilkunastu lat i ma bardzo szeroką ofertę studiów zarówno licencjackich, jak i magisterskich. Współpracuje z Franklin University ze Stanów Zjednoczonych i prowadzi również studia MBA. Oferta, którą dajemy przez tę umowę, dotyczy nie tylko pracowników firm członkowskich, ale również ich rodzin.

Program „Firma” oferuje następujące korzyści:

Zniżki dla  pracowników firmy członkowskiej Związku oraz ich rodzin na następujące typy studiów:

  1. Studia I, II stopnia oraz jednolite studia magisterskie.
  2. Studia podyplomowe.
  3. Studia MBA i Franklin University MBA
  4. Szkolenia otwarte – zniżka absolwencka dla każdego pracownika Przedsiębiorstwa,
  5. Zniżki we wpisowym na studia I stopnia, studia II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe i studia MBA/FUMBA oraz  zniżki w opłacie za postępowanie kwalifikacyjne na studia MBA/FUMBA
  6. Studia Executive MBA – 1000 PLN zniżki od ceny katalogowej za całość studiów wynikającej z liczby rat. Zniżka dotyczy wyłącznie czesnego płatnego w PLN, oraz 100% zniżki w opłacie wpisowej i postępowania kwalifikacyjnego.

Ponadto Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zapewnia:

  • Możliwość skorzystania z upustów przez pracowników, którzy otrzymują dofinansowanie z zakładu pracy, jak i tych, którzy decydują się na studia finansując je we własnym zakresie,
  • Możliwość skorzystania z dedykowanych studiów – in company, czyli studiów podyplomowych szytych na miarę i dostosowanych do potrzeb konkretnej firmy. Studia te realizowane są w formie zajęć zamkniętych tylko dla pracowników Klienta i mogą się odbywać na uczelni lub w miejscu wyznaczonym np. siedzibie Klienta.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest największą niepubliczną uczelnią na Dolnym Śląsku i należy do największej grupy niepublicznych uczelni wyższych w Polsce. Od ponad 20 lat aktywnie uczestniczy w życiu naukowym oraz gospodarczym regionu. Uczelnia oferuje studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, jednolite magisterskie, podyplomowe oraz studia MBA realizowane we współpracy z Franklin University ze Stanów Zjednoczonych. W WSB wykładają praktycy i eksperci branżowi a proces kształcenia organizowany jest tak, aby studenci oraz słuchacze mogli pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie firmy członkowskie.
W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z przedstawicielem uczelni.
Agnieszka Ulman
Koordynator Klienta Biznesowego
tel. 71 722 34 01 kom. 608 391 635
e-mail: agnieszka.ulman@wsb.wroclaw.pl