Szkolenie on-line Podatki 2021

Tradycyjnie koniec roku to okres, kiedy sporo zmienia się w podatkach. Obecnie w Sejmie i Senacie waży się zakres zmian, z którymi będą musieli zmierzyć się przedsiębiorcy od nowego roku. O ile wejdą one w życie, przedsiębiorcy będą musieli je wdrożyć w unikalnej sytuacji spowolnienia wywołanego pandemią COVID 19. Aby ułatwić Państwu przygotowanie się do nowej rzeczywistości, zapraszamy na bezpłatne szkolenie online „PODATKI 2021”, podczas którego eksperci kancelarii WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy opowiedzą o planowanych zmianach, wskażą ich sens i cel, opiszą punkty zapalne oraz środki ograniczające wystąpienie ryzyka.
W ramach 3 bloków – 1) Planowane zmiany w podatkach dochodowych, 2) Kolejne zmiany w cenach transferowych, 3) Planowane zmiany w VAT – zostanie omówionych 17 zagadnień, wśród których znajdą się m.in. specjalny fundusz inwestycyjny, estoński CIT, informacje o realizowanej strategii podatkowej, SLIM VAT oraz zmiany w mechanizmie podzielonej płatności.
Szczegółową agendę szkolenia, informacje o trenerach oraz szczegóły organizacyjne znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.
Zastrzegamy, że zakres tematyczny może ulec zmianie w sytuacji braku uchwalenia wybranych przepisów przez ustawodawcę, o czym poinformujemy Państwa przed szkoleniem.
 
Szkolenie odbędzie się 11 grudnia br. w godzinach 9-14 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.
Zaproszenie skierowane jest do dyrektorów i managerów zarządzających działami finansowymi lub podatkowymi oraz do głównych księgowych. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
 
Link do rejestracji: https://bit.ly/wpw-podatki-2021
Mamy nadzieję, że tematyka szkolenia wyda się Państwu interesująca i będziemy mieli przyjemność Państwa gościć!