szkolenie on-line pt. NAJTRUDNIEJSZE ZAGADNIENIA KADR W DOBIE EPIDEMII,


Serdecznie zapraszamy na szkolenie on-line pt. Najtrudniejsze zagadnienia kadr w dobie epidemii, które odbędzie się 2 czerwca br. w godzinach od 10.00 do ok. 14.00 z przerwami. Szkolenie poprowadzi Sędzia Anna Topolska.
Uprzejmie informuję, że Pani Sędzia Anna Topolska może poprowadzić szkolenia jedynie za pomocą platformy Microsoft® Teams, która w wielu firmach nie jest używana. W związku z tym zwracam się do Państwa o rozważenie możliwości skorzystania ze szkolenia na prywatnych urządzeniach mobilnych, podczas pracy zdalnej.
Bardzo proszę o przesłanie do poniedziałku – 1 czerwca br. zagadnień, które nie znalazły się w programie szkolenia, a Państwa zdaniem warto je omówić podczas spotkania.
 
Do udziału w szkoleniu będą potrzebne jedynie Państwa maile ( prywatne, jeżeli firma nie korzysta z Microsoft® Teams), następnie otrzymają Państwo link do zalogowania się.
Wymagania techniczne do udziału w szkoleniu:
Windows 8.1 lub wyżej
aktualne wersje przeglądarki
Microsoft EDGE, Internet
Explorer, Safari, Chrome
system Android w tabletach i smartfonach.
Bardzo proszę o potwierdzenie możliwości udziału w szkoleniu na platformie Microsoft® Teams do 1 czerwca  br. na adres: stelmach@pracodawcy.pl lub sekretariat@pracodawcy.pl.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
W załączeniu przesyłam opis i program szkolenia.