Szkolenie online  z zakresu cen transferowych

Serdecznie zapraszamy na szkolenie online  z zakresu cen transferowych, które odbędzie się  1 października br. na platformie webinariowej (nie ma konieczności instalowania żadnego oprogramowania) w godzinach od 10.00 do ok. 14.00 z przerwami.
Opowiemy m.in. o obowiązkach dokumentacyjnych (w zakresie dokumentacji lokalnej jak i grupowej) jak i sprawozdawczych (m.in. TPR – informacja o cenach transferowych). W przystępny sposób omówimy warunki uprawiające do skorzystania ze zwolnienia z przygotowywania dokumentacji, a także zaprezentujemy ustalenia Forum Cen Transferowych i wnioski wynikające z objaśnień Ministerstwa Finansów.
Podczas webinarium zostaną omówione następujące zagadnienia:

 1. Akty prawne i inne istotne dokumenty
 2. Obowiązek dokumentacyjny
 • Lokalna dokumentacja cen transferowych
  • Analiza porównawcza
  • Analiza zgodności
 1. Grupowa dokumentacja cen transferowych
 2. Pozostałe obowiązki sprawozdawcze
  • Oświadczenie Zarządu
  • Informacja o cenach transferowych (TPR).

Szkolenie poprowadzą doradcy podatkowi z Business Tax Professionals sp. z o.o. sp. k.: Andrzej Naskrętski oraz Magdalena Chodorek.

Prosimy o przesłanie zagadnień, które są dla Państwa istotne i w szczególności powinny zostać omówione podczas szkolenia do 28 września br. na adres: stelmach@pracodawcy.pl
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu wraz z adresem e-mail uczestników do 28 września 2020r. na adres: stelmach@pracodawcy.pl lub sekretariat@pracodawcy.pl
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W przeddzień otrzymają Państwo link do włączenia się w webinarium.