Szkolenie pt. „Finanse dla niefinansistów”.

Serdecznie zapraszam na dwudniowe szkolenie pt. „Finanse dla niefinansistów”.
Program szkolenia jest skierowany do osób, które nie mają wykształcenia ekonomicznego, ale w swojej pracy współpracują z osobami z działów finansowych i potrzebują wiedzy z zakresu rachunkowości, finansów oraz księgowości.
Zajęcia poprowadzi  Bartłomiej Nita – Profesor Nadzwyczajny, Kierownik Katedry Rachunkowości, Sprawozdawczości i Analizy Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Prorektor do spraw Finansów i Rozwoju
Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 lutego br. w Centrum Sportu i Rekreacji Szkutnik – Obora k. Lubina, ul. Lubińska 36 ( skręt w prawo przed Kościołem) w godzinach od 8.30 do 15.00.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, koszty wyżywienia i sali konferencyjnej pokrywa Związek Pracodawców Polska Miedź, z wyjątkiem dojazdu na miejsce. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W marcu i kwietniu planujemy dodatkowe edycje tego szkolenia.
 Uprzejmie proszę o wskazanie osób, które wezmą udział w szkoleniu do  12 lutego 2020r. na adres: stelmach@pracodawcy.pl lub sekretariat@pracodawcy.pl