Szkolenie stacjonarne pt. „Udane rozmowy rozwojowe z pracownikami”

Serdecznie zapraszamy na szkolenie stacjonarne pt. Udane rozmowy rozwojowe z pracownikami, które odbędzie się  w dwóch terminach do wyboru:

12 grudnia 2022 r. w Lubinie, w Centrum Ranczo, ul. Odrodzenia 28 (obok hali) w godzinach 9.00-15.00.

lub

10 stycznia 2023 r. w Lubinie, w Centrum Ranczo, ul. Odrodzenia 28 (obok hali) w godzinach 9.00-15.00.

Przełom roku stanowi zawsze dobry moment podsumowań pracy w firmie oraz  oceny dokonań naszych pracowników. Najczęściej jest to okres, kiedy chcemy dokonać oceny pracy zespołu albo zastanowić się, co możemy wspólnie zmienić lub poprawić w przyszłym roku. Rozmowy mogą również służyć temu, czy i  jak przeprowadzić zmiany np. awans pracownika lub podwyżki wynagrodzeń. Właściwe zaplanowanie i przeprowadzenie  rozmów oceniających lub feedbackowych  zależy od bardzo wielu czynników. I o tym właśnie będzie mowa na naszym  szkoleniu w Lubinie.

Całe szkolenie będzie prowadzone za pomocą form aktywnych: mini-dyskusja w grupach, ćwiczenia grupowe, prezentacje uczestników, mini-wykład trenerski.

Szkolenie poprowadzi praktyk, Marcin Kowalski, Prezes Zarządu firmy Human Partner Sp. Z o.o. Posiada ponad 15 – letnie doświadczenie trenerskie i doradcze. Jest absolwentem Strategic Leadership Academy (ICAN Institute/Harvard Business Review Polska), Szkoły Trenerów Zarządzania Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Ukończył również certyfikowany kurs Facilitation Foundation (certyfikat APMG International). Prowadzi zajęcia w formie indywidualnych i grupowych sesji strategicznych dla kadry zarządzającej firm dotyczące budowania i wspierania efektywnych zespołów, rozwoju i doskonalenia kompetencji menadżerskich oraz tworzenia innowacji i nowych modeli biznesowych. Pasjonuje się nowymi technologiami, podróżami i górskimi wędrówkami. Tata dwóch uroczych córek.

Prosimy o potwierdzanie udziału w szkoleniu i wybór terminu do 7 grudnia br. na adres: szkolenia@pracodawcy.pl Udział w szkoleniu jest bezpłatny, w przypadku mniejszej liczby uczestników zrobimy tylko jedną sesję 12 grudnia br.

Zapewniamy przerwę kawową i lunch.

W załączeniu przesyłamy program szkolenia